Гомер. «Іліада» і «Одіссея»

Давньогрецька література славиться рядом відомих творів , з яких особливо варто виділити дві поеми – «Іліада» і «Одіссея». Є люди, які вважають дані твори найвидатнішими шедеврами світової літератури.Протягом тривалого часу вважалося , що ці твори написав сліпий поет на ім’я Гомер , який жив у Кіосе в Малій Азії. Тим не менш, сьогодні багато вчених ставлять під сумнів те, що Гомер чи будь-який інший людина здатна поодинці написати такі епічні твори.

Достеменно не відомо, як з’явилися на світ дані поеми , тому дослідникам залишається лише гадати.

До нас дійшли відомості , що більшість поетів Давньої Греції мандрували з міста в місто. Їх основним заняттям була розвага знаті , правителів і навіть простого народу – вони читали поеми , складені або власноручно, або іншими авторами.

Однією з популярних тем їхньої творчості , звичайно ж , була Троянська війна. Кожен поет намагався по -своєму розповісти про цю значущу подію для древніх греків.

Цілком імовірно , у ті часи писемності ще не було , і записати вірші не представлялося можливим. Заучуючи їх напам’ять, вони передавалися з уст в уста.

Пізніше, близько 800 року нашої ери, відзначається поява якогось великого поета. Не виключено , що це був Гомер, хоча може і будь-хто інший.

Автор зібрав воєдино колишні поетичні розповіді, що стосуються Троянської війни, і створив твір « Іліада». Така назви поема отримала через міста Трої, інше ім’я якого було – Іліада. Через деякий час на світ з’явилася і «Одіссея». Існує ймовірність, що авторство остаточного варіанту належить не творцеві «Іліади», а комусь іншому.

При всьому при цьому, ці дві поеми були, що називається «на голову вище» всіх інших, що оповідають про Троянської війни, і всі поети, які подорожували по Греції, їх вивчили і рознесли по різних куточках країни.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: