Готель під землею.

Готель, в який можуть відправитися любителі всього незвичайного, знаходиться під землею. Незважаючи на деяку дивну задумку, взагалі, цей готель дає можливість усамітнитися від навколишнього світу, а особливий склад повітря трохи підправить здоров’я.

 
Початок, подібного виду, готелів було покладено в 1988 році, коли, в австралійській провінції на місці катакомб, де колись добували опали, було побудовано першу таку споруду. Воно експлуатується і до цього дня,і має статус 3 *. Щоб зупинитися тут, з собою треба мати 130 місцевих доларів.
 
Зараз планується будівництво великого підземного готельного комплексу в Лондоні. Розташовуватися він буде під колишнім полем для гольфу, а, відповідно, весь дах готелю буде покритий травою. Цей архітектурний шедевр матиме два рівні, на яких розташуються ресторани, бари,SPA. Сам готель налічуватиме 200 номерів.
 
У Швеції можна знайти готель Sala, що складається всього з одного номера. Розташовується він на глибині 155 метрів на місці колишніх срібних копалень. Гід розповість цікаву історію виникнення цього готелю.
 
У Новій Зеландії розташований готель, виконаний він у стилі фентезі. Замість номера, вам буде запропоновано місце життя казкового персонажа, а саме, нора гобіта. Хоча,обстановка усередині, більше нагадує шикарний номер п’ятизіркового готелю.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: