Гречана дієта.

Завдяки тому, що в гречці містяться поліненасичені жири, її включають в меню всіляких дієт. Гречка – це чудовий продукт для зниження ваги, вона одночасно насичує організм, позбавляючи від почуття голоду, і очищає від шлаків.
 
Застосовуючи гречану дієту, можна позбутися зайвих 5-10 кілограмів. Особливо хороша ця дієта для жінок, які нещодавно народили, а також після відпустки або затяжних свят.
 

Ефективний рецепт.
 
Тривалість дієти тиждень-два. За цей час можна втратити від 7 до 12 кілограмів.
 
Гречку можна їсти, скільки хочеться, АЛЕ… без солі і соусу, без приправ або соусу. Бажано останній раз їсти її перед сном за 4 години. Дозволяється чергувати гречку з прийомом кефіру 1%. У день – 1 літр кефіру. Його краще пити за 30 хвилин до їжі або через 30 хвилин після. Під час дієти потрібно пити воду, близько 1,5 літрів на день, а також зелений чай, чай з лимоном, трав’яні відвари.
 
Гречку потрібно готувати таким чином: взяти 1 склянку крупи і 1,5 склянки води, залити гречку окропом, потім злити воду і залити знову окропом. Укутати каструлю з кашею і залишити на ніч. Варити не потрібно!
 
Часті помилки, і питання, чому дієта «не працює»: Якщо ви «перескочили» з безсольової або низькокалорійної дієти не чекайте швидкої втрати ваги. Якщо у жінки скоро «критичні дні» – організм буде затримувати воду. Якщо ви їсте з гречкою соєвий соус.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: