В даний час гречана дієта – одна з найпопулярніших дієт у всьому світі. Причина в тому, що вона має найвищу ефективність у боротьбі із зайвою вагою. Результат гречаної дієти – втрата 7-12 кг за два тижні. Крім цього, дієта вимагає мінімальних фінансових витрат. Крім втрати ваги, вживання гречаної крупи сприяє очищенню організму.

 
Тим не менш, у гречаної дієти чимало мінусів: традиційна гречана дієта є суворою, що часто призводить до стресу, який супроводжується сонливістю, головним болем, поганим настроєм, дратівливістю. Крім того, гречкою без добавок важко боротися з почуттям голоду, тому ця дієта доступна тільки людям з сильно розвиненою силою волі.
 
Щоб така дієта не стала шоком для організму, дієтологи радять спробувати «гречаний» розвантажувальний день, щоб зрозуміти, чи зможете ви дотримуватися такої суворої дієти протягом більш тривалого часу.
 
Класична гречана дієта
 
Протягом дня слід вживати гречану крупу без додавання солі і масла в обсязі однієї склянки невеликими маленькими порціями. Гречку не слід варити – склянка гречки потрібно залити двома склянками окропу і залишити на ніч.
 
Гречка і кефір
 
Рекомендується гречану дієту поєднувати з кефірної, оскільки кефір набагато ефективніше втамовує голод. Добовий раціон згідно з цією дієтою повинен включати в себе один стакан несоленої гречки і один літр нежирного кефіру. Важливо вживати ці два продукти окремо один від одного з мінімальним проміжком часу не менше однієї години.
 
Гречка і сухофрукти
 
У щоденний раціон під час гречаної дієти можна додати сушені фрукти (курагу, родзинки, чорнослив). Це компенсує дефіцит цукру в організмі, тим самим запобігаючи втомі і апатії.
 
Важливі поради
 
  • не застосовувати гречану дієту більше 14 днів, так як організм потребує відпочинку;
  • повторення гречаної дієти рекомендовано не раніше ніж через місяць;о
  • бов’язково вживати воду, зелений чай. Але кількість споживаної рідини не повинно перевищувати 2.5 л на добу;
  • слід категорично уникати алкоголю під час дієти;
  • обов’язковий прийом полівітамінів, принаймні, протягом одного місяця
  • якщо голод невблаганний, можна пити кисле молоко (половину склянки молока розбавляють мінеральною водою) перед сном або вживати протягом дня фрукти (наприклад, яблуко) у невеликій кількості;
  • консультація з лікарем перед початком дієти обов’язкова.

Якщо ви бажаєте ефективної втрати ваги і маєте достатню силу волі – сміливо використовуйте гречану дієту!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.