Грязелікування – це унікальний спосіб лікування, який був відомий ще з давніх часів. Зараз грязелікування (пелоїдотерапія) успішно застосовується для лікування майже всіх захворювань і для загального оздоровлення організму, також його використовують в косметичних цілях. Найбільш доступними та ефективними вважаються сакські грязі.
 
Перша згадка про лікування грязями в Криму датується в 5 столітті в трактатах Геродота. Філософ згадує солоне озеро, що знаходиться в Тавриці, і метод “єгипетського лікування”: хворі мазалися брудом, потім лягали на сонці, поки бруд на тілі не потріскається.
 
Слід зазначити, що сучасна медицина не радить такий спосіб самолікування, так як такий вплив на все тіло може дати негативний результат всьому організму. Тому дуже важливо отримати консультацію хороших фахівців і використовувати грязьове лікування тільки з користю для здоров’я.
 
Сакські грязі унікальні за своїм складом. Неорганічні та мінеральні сполуки магнію, солей, кальцію, калію, марганцю і натрію активують захисні сили організму. Лікувальна грязь чорного кольору, з неприємним запахом сірководню, на дотик оксамитова, масляниста і в’язка. До її складу входять жирні кислоти, ліпіди, вітаміни і амінокислоти, а також багато біологічно активні речовини.
 
Грязелікування в Криму позитивно впливає на хвороби нервової системи (ефективно впливає на нервові закінчення), серцево- судинної системи (значно поліпшується кровообіг всього тіла в цілому, органів і шкірних покривів), опорно-рухового апарату (лікує Кіфор, остеохондроз, сколіоз та остеоартроз). Особливо ефективне лікування безпліддя, як жіночого так і чоловічого: лікуються захворювання матки, розсмоктуються спайки і знімається запалення передміхурової залози і придатків. Сакські грязі в гінекології – це найкращий спосіб не медикаментозного лікування жіночих і чоловічих захворювань.
 
Лікування брудом також “запускає” процеси швидкого омолодження організму: розгладжує зморшки, регенерує шкірні покриви і підвищує тонус м’язів.
 
Існують деякі протипоказання: грязелікування не призначається при вагітності, бронхіальній астмі, злоякісних утворень, активному туберкульозі легенів, цукровому діабеті, кровотечі різного походження, важких форм ожиріння, ниркових формах гіпертонії, психічних захворюван, порушень температурної чутливості шкіри, стенокардії, неврозах і цирозах печінки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.