Інструменти для ремонту квартири.

Для виконання ремонту свого житла власними силами, Вам не обійтися без певного набору інструментів. У цій статті ми спробуємо розкрити важливі моменти вибору інструменту для ремонту. Перед тим як купувати інструмент, нам необхідно визначитися, який вид робіт ми збираємося виконувати. 
 
Якщо Ви збираєтеся очистити стіни від старих шпалер або видалити покриття з підлоги, не обійтися без шпателя, хутряного валика, стамески та малярською ванночки, так як за старими шпалерам необхідно пройтися валиком, який перед цим змочили в теплій воді, а вже потім шпателем видаляємо їх зі стіни.А старий лінолеум з підлоги знімаємо з допомогою стамески.
 
Багато інструменти можуть знадобитися незалежно від того капітальний Ви почали ремонт або косметичний, такі як дриль, перфоратор, шуруповерт, назва цих інструментів говорить сама за себе.
 
Зверніть увагу, що в сучасному світі, існують різні пристосування для різних інструментів, наприклад, звичайна дриль, якщо придбати до неї спеціальну насадку, легко перетворюється в міксер для замішування сумішей. Зверніть увагу на оснащення, приміром, купуючи дриль, необхідно купити свердла які Вам знадобляться для свердління різних отворів.
 
Я думаю, ні хто не буде сперечатися, що в будинку завжди повинні бути викрутки, велика і маленька хрестова і так само 2 штуки плоских. Пассатижи, плоскогубці кусачки – стануть незамінним інструментом, коли ви візьметеся за різні слюсарні або монтажні роботи. Наприклад, без них не зачистити проводи, як і не відкусити дріт і т.п.

У справжнього господаря в будинку завжди є молоток. Незважаючи на його простоту, без нього не обійтися при ремонті дерев’яних виробів, та навіть якщо просто необхідно забити цвях у стіну. Для розкрою плитних і дерев’яних матеріалів нам знадобиться ручна пила (ножівка). При виборі зверніть увагу на те, що б ножівка була призначена для того виду роботи, який Вам доведеться виконувати найчастіше. Так само необхідно придбати напилки різного перетину для дерев’яних і металевих поверхонь.
 
Необхідно мати в арсеналі точильний камінь або брусок, він нам стане в нагоді для заточування гострих інструментів, та хоча б в побуті – ніж заточити. Набір гайкових ключів можна замінити універсальним розвідним ключем, однак варто відзначити що не завжди ним користуватися однаково зручно як ключем потрібного діаметру.
 
При виконанні малярних робіт у своєму житлі, Вам знадобляться малярські пензлі, валики, ванночки і т.п. Можна придбати універсальні кісточки або кісточки для конкретного виду малярних робіт. Якщо Ви вирівнюєте стіни, підлогу або стелю, Вам не обійтися без інструменту, під назвою – правило. Воно служить для визначення точності зробленого покриття.
 
Будівельний фен, замінює давно застарілу, але до цих пір ще популярну паяльну лампу, крім того що він, на відміну від останньої, абсолютно безпечний, він ще й набагато зручніше і функціональніший. Фен знадобиться Вам, якщо Ви, наприклад, будете проводити видалення старої фарби зі стін або стелі. Для просушування різних засобів і предметів, нагрівання і т.п.
 
Болгарка, може допомогти Вам не тільки в тому випадку, коли буде потрібно зробити проріз в бетоні або відрізати арматуру, а й при видаленні вапна зі стелі або стін.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: