Інвестиції в нумізматику!

Нумізматика (колекціонування монет) як інвестиційний інструмент дуже цікава річ. Оскільки монети не тільки засіб примножити гроші, а й естетика, а також спосіб розвиватися, вивчаючи історію. Хіба не солідно в колі друзів, на своєму дні народження, здивувати всіх колекцією монет Російської імперії.  

Між іншим за моїми спостереженнями за останні 10 років, в середньому вартість монет виросли в 6 разів. Це означає що якщо б ви вклали свої гроші, 10 років тому, в нумізматику, ви отримали б в 2-3 рази більше, ніж від депозитного банківського вкладу.  

Але поспішу вас засмутити, не думайте що все так легко. Інвестування в нумізматику, не легкий хліб.  

Перше що ви повинні знати, не чекайте швидких грошей від такого роду інвестування. Що б отримати гіднуий прибуток від монет потрібно чекати від 5 до 10 років.   

По друге, для того що б купити монети, потрібно вивчити ринок нумізматики і завести потрібні зв’язки. В іншому випадки вас легко зможуть обдурити, продати підробку, дешеву монету продати дорого.  

Також потрібно знати в які монети, вигідно вкладати гроші. Будь-який дилетант скаже, звичайно золоті, але тут він помилиться. Золоті монети, практично завжди рівні вмісту в них дорогоцінного метала. І ця інвестиція не чим не відрізнятиметься від вкладу в золото. Хіба що монета дійсно буде раритетною, але ці все тонкощі, які потрібно вивчити, якщо ви хочете інвестувати в нумізматику.  

Вкладати потрібно в монети які не надто поширені, оскільки їх потім буде дуже складно продати, адже на ринку їх багато, і для того щоб швидко продати потрібно скидати ціну. Але й дуже раритетних екземплярів, теж краще уникати, бо на дуже рідкісну і дорогу монету, теж дуже складно знайти покупця. Думаю не кожен нумізмат зможе віддати за монетку суму рівну вартості автомобіля.  

У висновку хочу сказати, що інвестування в нумізматику, вигідне і цікаве вкладення ваших грошей. Навіть якщо на перших порах у вас не вийти інвестувати правильно ви дізнаєтеся багато цікавої та корисної інформації з історії, географії та інших сферах науки. А можливо ви дійсно захочете стати справжнім нумізматом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: