Підбори: за і проти!

Жінка на шпильках є одним з найпривабливіших образів для чоловіків. І це цілком зрозуміло. Каблуки візуально подовжують ноги, спина випрямляється, кроки стають маленькими, а легке погойдування стегнами робить ходу жіночною. Каблуки прекрасно поєднуються майже з будь-яким одягом, без них не уявляє своє життя, напевно, кожна друга. Проте відома фраза про те, що краса вимагає жертв, підходить до каблуків як не можна до речі. Постійна ходьба на шпильках може завдати чималу шкоду здоров’ю.

Шкода високих каблуків.

В першу чергу у жінки на підборах в рази збільшується навантаження на ступні, литковий м’яз, спину. Чим вище каблук, тим неприємніше відчуття. Впираючись пальцями в носок туфлі, а це неминуче відбувається при ходьбі на шпильках, ви ризикуєте деформувати кісточки пальців, викликати запалення суглобів.

Ще одна проблема – мозолі і натоптиші, які з’являються в результаті порушення кровообігу. На щастя, позбавитися від них допомагають косметичні процедури. Багато жінок відзначають появу хворобливих скорочень литкових м’язів, а також болі в спині, викликані підвищеним навантаженням на поперековий відділ.

Ходьба на каблуках підвищує ризик розвитку тромбофлебіту, варикозу і навіть целюліту. Шпильки можуть привести до деформації форми стопи, розростанню нервових закінчень в пальцях ніг, запалень в п’яті. До того ж вузькі туфлі на підборах негативно позначаються на стані нігтьової пластини. Нігті починають розшаровуватися.

Більшість жінок напевно зараз задумалися: як же бути? Відмова від каблуків рівносильна смерті. Щоб зменшити шкоду, що наноситься шпильками, варто прислухатися до порад лікарів.

Які можна носити підбори? 

Перш за все, необхідно вибрати для повсякденного носіння зручне взуття на підборах не вище 5 сантиметрів, а шпильки залишити для особливих випадків.

Медики впевнені: носити їх можна не більше 3-4 годин на день. Але якщо вам належить провести на шпильках довгий час, не забувайте періодично знімати туфлі, робити масаж ступень, давати їм відпочинок, а вдома балувати ніжки розслабляючими ваннами з морською сіллю.

За покупкою взуття краще вирушати ввечері. До кінця дня ноги набрякають, тому ви зможете підібрати туфлі, в яких вам буде комфортно в будь-який час дня. Взуття не повинна тиснути або, навпаки, бовтатися на нозі. Якщо при примірці ви відчуваєте дискомфорт, від цих туфель краще відмовитися. Підніміться на носочки на кілька сантиметрів від підлоги. Вийшло? Значить, ця висота каблука вам підходить. І пам’ятайте, що краса хоч і вимагає жертв, але у ваших силах втрати для здоров’я мінімальними.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: