Камбоджа!

Камбоджа – королівство у Південно-Східній Азії, що межує з В’єтнамом, Лаосом і Таїландом.
 
З півдня Камбоджу омивають води Сіамської затоки. Клімат – тропічний мусонний. З півночі на південь протяжність держави становить 450 км, із заходу на схід – 580 км . Найбільші водойми, розташовані на території країни – озеро Тонлесап і річка Меконг. Держава розділена на 19 провінцій і два автономних міста. Столиця – Пномпень з населенням близько 900 тис. чоловік.
 
Коли краще їхати?
 
Відпочинок в Камбоджі буде приємним в будь-який сезон, але найкращий час – грудень і січень, коли випадає найменше дощів. Січень вважається найхолоднішим місяцем: середня температура в цей час становить +25 °C. Найспекотніше у квітні, коли стовпчик термометра піднімається до +35 °C. Протягом року змінюються два сезони: сухий сезон триває з листопада до кінця квітня, вологий сезон – з початку травня до кінця жовтня. У сезон дощів випадає до 80% річної норми опадів, однак це не означає, що дощі ллють щодня: їх може не бути протягом довгого часу.
 
Потрапити в Камбоджу з Києва можна повітряним транспортом, але це будуть не прямі рейси. Туристичні компанії, що пропонують тури в Камбоджу, допоможуть з вибором маршруту. Багато компаній здійснюють регулярні авіарейси з Борисполя з пересадками, у тому числі стикувальні через Бангкок.

Цікаві місця!
 
Більшість туристів під час перебування в Камбоджі обов’язково оглядають Туол Сленг – музей геноциду, в будівлі якого раніше розташовувалася в’язниця. Тим, хто цікавиться пам’ятками архітектури, рекомендується відвідати величні храми: храм Ангкор-ват, присвячений Вішну, храми Байон і Прасат Краван, а також Срібну пагоду, яка являє собою справжній архітектурний шедевр. Білий будинок Пагоди вражає своєю красою як зовні, так і зсередини. Інші цікаві пам’ятки – Національний Музей Мистецтв, парк Бокор і Королівський палац, в якому колись жив король з сім’єю і сановниками, а зараз розташовується адміністративний офіс правлячого монарха Нородом Сіамоні.
 
«Крокодиляча ферма» – атракціон, обожнюваний як дорослими, так і дітьми. Останні готові годинами дивитися, як гріються на сонечку сотні алігаторів. Ще одне цікаве місце, куди можна вирушити з дітьми – зоопарк Phnom Tamao. Не доведеться нудьгувати і любителям нічного життя: з вечора до ранку відкрито безліч барів, нічних клубів, дискотек і казино, кращі з яких зосереджені в Пномпені.
 
Туристам на замітку
 
Щоб відпочинок в Камбоджі був безпечним, рекомендується дотримуватися традиційних туристичних маршрутів і утриматися від самостійних подорожей вглиб країни.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: