Кефірна дієта для схуднення?

На сьогоднішній день існує маса різних дієт, спрямованих на позбавлення від зайвої ваги. У цій публікації ми хочемо звернути вашу увагу на дієту з кефіру. Її особливість полягає в тому, що результат схуднення дуже стійкий. Також відзначимо, що застосування дієти кефіру допоможе не тільки скинути до десяти зайвих кілограм, але і поправити здоров’я.
 
Кефірна дієта для схуднення особливо рекомендується людям з такими захворюваннями: цукровий діабет, гіпертонія, ожиріння, нефрити, хвороби печінки і жовчних шляхів, атеросклероз і подагра. У кефіру немає ніяких протипоказань. Також вона легко сприймається, добре засвоюється організмом людини і активує роботу травних органів.
 
Головне завдання дієти кефіру полягає в тому, щоб вживати молоко і молочні продукти. Вони допоможуть притупити відчуття голоду і наситити організм корисними мікроелементами, в тому числі і кальцієм. Кальцій провокує вироблення гормону, який сприяє схудненню.
 
Відомо дванадцять різних видів дієти кефіру, але їх ефект практично нічим не відрізняється, тому ми розглянемо три варіанти, які, на думку дієтологів, є найефективнішими.

Кефірна дієта №1
 
Тривалість цієї дієти – один тиждень. За сім днів ви втратите 5 зайвих кілограм. Продукти, які ми вказали в цій дієті, необхідно з’їдати протягом дня за три-чотири рівних прийоми.
 
День перший: 1,5 літра свіжого кефіру, 5 зварених у мундирі картоплин;
День другий: 1,5 літра свіжого кефіру, сто грам вареної курячої грудки;
День третій: 1,5 літра свіжого кефіру, сто грам вареної яловичини;
День четвертий: 1,5 літра свіжого кефіру, сто грам вареної риби;
День п’ятий: 1,5 літра свіжого кефіру, 200 г зелених яблук;
День шостий: 2 літра свіжого кефіру;
День сьомий: негазована мінеральна вода в необмеженій кількості.
 
Зверніть увагу, що для цієї дієти необхідно використовувати тільки свіжий кефір. Проте всім відомо, що в магазинах майже ніколи немає одноденного кефіру. Що ж тоді робити? Можна приготувати його вдома. Замість закваски застосовуйте магазинний кефір. Спочатку прокип’ятіть молоко, потім додайте в нього закваску (3 ст. ложки кефіру на літр молока), ретельно розмішайте і на добу поставте кефір в темне місце. Через 24 години він буде готовий.
 
Кефірна дієта для схуднення №2
 
Тривалість дієти – 9 днів.
 
Перші три дні пийте по півтора літра знежиреного кефіру в день.
У наступні три дні їжте по півтора кілограма яблук на день.
На сьомий, восьмий і дев’ятий день пийте по півтора літра кефіру.
 
Кефірна дієта №3
 
Ця дієта розрахована на два тижні. За цей час ви втратите близько семи зайвих кілограмів. Нижчезазначені продукти розділіть на чотири рівні частини і вживайте їх протягом дня
 
День перший: півлітра кефіру, 200 г зеленого чаю, 400 г вареної картоплі, 300 г кип’яченої води;
День другий: півлітра кефіру, 200 г зеленого чаю, 400 г сиру, 300 г кип’яченої води;
День третій: півлітра кефіру, 200 г зеленого чаю, 400 г фруктів, 300 г кип’яченої води;
День четвертий: півлітра кефіру, 200 г зеленого чаю, 400 г вареної курячої грудки, 200 г зеленого чаю, 300 г кип’яченої води;
День п’ятий: півлітра кефіру, 200 г зеленого чаю, 400 г вареної риби, 300 г кип’яченої води;
День шостий: півлітра кефіру, 200 г зеленого чаю, 400 г гречаної каші, 300 г кип’яченої води;
День сьомий: півлітра кефіру, 200 г зеленого чаю, 400 г варених овочів, 300 г кип’яченої води.
 
Другий тиждень нічим не відрізняється від першого.
 
Не варто часто застосовувати кефірнудієту для схуднення. Дієтологи рекомендують проводити всього один дієтичний курс на два місяці. Після того, як ви досягнете бажаного результату – замініть вечірній прийом їжі склянкою кефіру і тоді про зайву вагу ви забудете раз і назавжди.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: