Кокосовий наповнювач в матраці?

Сучасні виробники використовують найрізноманітніші наповнювачі в матрацах, які у великій мірі визначають експлуатаційні характеристики та властивості виробу. Досить популярним є кокосовий наповнювач.
 
Кокос являє собою плід кокосової пальми, яка росте в тропіках. Кокос – це кістянка з твердою шкаралупою, яка покрита волокнами. Ці волокна називають койрою – саме їх використовують у виробництві матраців.
 
Процес виробництва койри досить складний. Саме тому найчастіше вироби з таким наповнювачем коштують дорожче, ніж, приміром, латексні матраци. Горіхи вимочують протягом тривалого часу (до 10 місяців), в морській або проточній воді. Потім волокна вичісують і висушуються вручну.
 
В результаті вдається отримати переплутане коротке волокно, яке використовується в якості наповнювача для таких виробів, як подушки і без пружинні матраци. Перед тим, як зробити матрац, кокосові волокна просочують латексом, потім з цієї суміші формують плити. Плити роблять матрац максимально пружним, жорстким, істотно подовжують термін служби виробу. Важливо й те, що кокос має антибактеріальні властивості, прекрасними теплообмінними характеристиками, пропускає повітря.
 

У виробництві виробів для сну використовується як латексированний, так і нелатексирванний кокос. Латексований матеріал робить вироби жорсткими по довжині і досить еластичними по ширині, це виключає провалювання матраца в центрі, але зберігає можливість згинатися уздовж контуру людини, яка лежить на ньому. Але латексированний матеріал не рекомендують використовувати у виробництві виробів для людей з масою тіла більше 90 кілограмів. Латексована койра володіє специфічним запахом (як правило, нагадує гуму), але він швидко вивітрюється.
 
Голкопробивний (нелатексированний) кокос використовується для виробництва порівняно дешевих моделей. Матеріал являє собою короткі волокна, які пришиваються на тканину. Він менш довговічний, але більш жорсткий, в процесі тривалого використання може почати кришитися.
 
Для того, щоб продовжити термін служби виробу і уникнути появи конденсату і цвілі, після доставки матраца з нього потрібно зняти поліетиленову плівку, зберігати виключно в горизонтальному положенні, на рівному підставі. Розмір виробу повинен відповідати розміру ліжка, періодично його можна перевертати, в експлуатації і транспортуванні не згинати.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: