Колекціонування марок чи просто Філателія.

Колекціонування марок або філателія- одне з найпопулярніших хобі в усьому світі, в усіх країнах. Марки, не дивлячись ні на що, використовуються сьогодні і будуть використовуватися ще багато-багато років, роблячи нас щасливими володарями колекції простих марок і марок незвичайних.

Марки – не просто красиві картинки, як дехто може думати. Марки можуть мати більшу цінність або не мати її зовсім, все залежить від їх стану, погашена чи ні (вже використовувалася, приклеювалася до конверта), а також скільки таких марок було випущено. Найдорожчі колекційні марки – ті, які були зроблені малим тиражем і з типографною помилкою, або буква в слові не правильна або цифра.
Більшість збирачів марок колекціонують марки своєї країни, вивчають історію кожної марки, знають історію своєї країни, прив’язану до марок. Особливо цікаві колекціонерам марки президентські чи спеціальні, приурочені до свят. Також популярні марки із зображеннями тварин, рослин, предметів живопису, транспортних засобів.

В останні роки кількість молоді, яка займається філателією, значно скорочувалася, але зараз все знову повернулося на круги своя і марки стали знову популярні. Багато країн заохочують колекціонерів марок, адже це не просто хобі, це чудова можливість вивчити історію, спорт або інший напрям людської діяльності.

Цінність рідкісних марок в останні роки так сильно зросла, що багато хто почав вкладати в них гроші, інвестувати свої кошти з надією, що цінність марки зросте ще сильніше. Колекціонування марок – дуже цікаве хобі, яким може зайнятися кожен.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: