Коли і як садити картоплю?

Коли садити картоплю   
 
Картопля висаджують у травні. Кращий час для цього – коли цвіте черемха. Не варто боятися похолодання, так як в цей час грунт вже досить прогрітий і зволожений.    
 
Як садити картоплю
 
Не варто садити картоплю занадто глибоко. Рекомендована глибина для її висадки – на пів довжини штика лопати на піщаному грунті (приблизно 15 сантиметрів) і 7-10 см на більш важких грунтах.
 

Так як картопля є теплолюбних рослиною, холод, що йде знизу не дасть бульбам йти в ріст при більш глибокій посадці. Температура грунту повинна бути не менше 12 градусів.
 
Після висадки можна підгорнути картоплю ще раз – тоді урожай буде раніше. Якщо очікуються нічні заморозки, то картоплю, що зійшла треба підгорнути так, щоб верхівка стирчала з під землі на 2-3 – см. Або укрити картоплю лутрасилом (м’яким покривним матеріалом).
 
Після картоплі на наступний рік на цьому ж місці добре ростуть гарбузові культури (огірки, кабачки, гарбузи і патисони).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: