Коли краще їхати до Туреччини?

Відпочинок в теплих країнах – це завжди приємно, але ж дуже важливо не прогадати з часом поїздки, щоб отримати від неї максимум задоволення, а не відсиджуватися в номері за якого-небудь горезвісного сезону дощів або вітрів. Тобто, перш ніж планувати відпочинок, не завадило б розібратися в специфіці погоди тієї країни, в яку ви зібралися поїхати. Отже, ви зібралися відвідати турецькі береги. Так давайте познайомимося з погодними умовами Туреччини і дізнаємося, коли краще відпочивати в Туреччині і коли в Туреччині відпочинок дешевший.

Коли краще їхати до Туреччини?

Туреччина – країна гостинна і готова зустрічати гостей в будь-який час року, адже в будь-який сезон там є чим зайнятися. Але все ж у Туреччині, як і в будь-якій країні, є більш приємне для відпочинку час, а є, відповідно, менш приємний.

Коли починається сезон у Туреччині? Як і в Криму, наприклад, у Туреччині сезон починається в травні і триває по жовтень місяць. Але, звичайно ж, серед цих шести місяців є більш сприятливі у фінансовому плані, хоча, всі ці півроку, коли в Туреччині тепло, відпочинок там приємний. Але, тим не менш, давайте більш детально розглянемо місяці сезону відпочинку в Туреччині.

Травень. Останній місяць весни є першим місяцем сезону відпочинку на турецьких берегах. Як водиться, вода в морі ще прохолодна, але, тим не менш, вже приємна для купання. Температура повітря в даний місяць коливається в межах 20-25 градусів, а температура води тримається на планці близько 20 градусів. Так що в Туреччині дуже приємна прохолода, яка вже дозволяє почати відпочинок.

Червень. У першому місяці літа починається більший наплив туристів, багато хто вже починають приїжджати на відпочинок з дітьми. Температура повітря в червні вже досягає 30 градусів, а вода прогрівається до ідеально-приємних 24-25 градусів.

Липень. Чомусь саме цей місяць вважається найкращим для відпочинку, тому натовпи відпочивальників так і пруть, намагаючись захопити своє місце під сонцем. А сонце, треба сказати, в липні пече нещадно, так що з твердженням, що це найкращий місяць для відпочинку в Туреччині, цілком можна посперечатися. Мало того, що саме в середині літа сонце нещадне і під його променями можна дуже швидко обгоріти, що явно не сприяє гарному проведенню часу, так ще й натовпи відпочивальників майже що в прямому сенсі слова не дають дихнути. Температура повітря на термометрі доповзає до 35 градусів, а іноді намагається заповзти і вище, а температура води може досягати 29 градусів.

Серпень. У серпні спека вже потроху починає спадати, як і наплив туристів. Температура повітря та води приблизно відповідає червневим показниками, іноді, можливо, падаючи на кілька градусів нижча, хоча це і сумнівно. Якщо в червні і липні в Туреччині можна побачити багато відпочиваючих з дітьми, то в серпні їх стає набагато менше.

Вересень. Цей місяць можна без сумнівів назвати оксамитовим сезоном відпочинку в Туреччині. Вже не жарко і сонце не пече, так що можна спокійно засмагати й отримати не обгорілу червону шкіру, яку навряд чи можна назвати привабливою, а рівний і приємний загар, який до того ж досить довго тримається. Вода також приємно -тепла, саме те, що треба для купання. До того ж, так як спеки вже немає, можна відвідати безліч цікавих пам’яток і просто погуляти, адже Туреччина багата цікавими місцями.

Жовтень. Це місяць, коли в Туреччині закінчується сезон. В принципі, в жовтні сезон купання вже закінчується, так як вода поступово починає ставати прохолодною. Але погода в цьому місяці все ж ще чудова. Дуже приємно просто погуляти, посидіти на пляжі і насолодитися теплом, яке зігріває, але не обпалює.

Коли дешевше їхати до Туреччини?

Звичайно ж, найдорожчими є червень, липень і серпень – місяці, коли відпочиваючих до Туреччини приїжджає найбільше. Але і травень, вересень і жовтень теж не особливо дешеві. Взагалі самими дешевим часом для відпочинку є проміжок між жовтнем і квітнем. Правда, взимку в Туреччині можна хіба що зустріти Новий Рік, погуляти, відвідати визначні пам’ятки і побувати на різних цікавих екскурсіях, а ось покупатися і позасмагати, на жаль, не вийде.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: