Коли краще качати прес: вранці чи ввечері?

Якщо ви мучитеся сумнівами з приводу вибору найбільш підходящого часу доби для того, щоб зайнятися пресом, зверніть увагу на наші поради …

За останніми даними, качати прес найкраще вранці. І тільки вранці! Ніякого вечора і другої половини дня.

Якщо ви хочете отримати швидко максимального результату, запам’ятайте один простий факт: прес потрібно качати вранці і бажано перед сніданком, тобто на голодний шлунок.

Встаньте вранці, потягніться, потягніться і трохи розімніть м’язи, потім приступайте до пресу. На підлогу постеліть килимок і качайте спочатку верхній, потім нижній прес. Зробіть перерву в десять секунд і качайте бічний прес (з двох сторін).

Качайте прес не менше трьох разів на тиждень. Якщо рідше – кубики з’являться не скоро. Якщо частіше, наприклад кожен день, то швидко організм втомиться і може з’явитися відраза до будь-якого заняття спортом.

Відразу після того, як покачали прес, не наїдайтеся. Попийте води і дайте м’язам і в цілому організму прийти в себе. Снідати можна лише через 30 хвилин після вправ на прес.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: