Коли краще віддавати дитину в дитячий сад?

Кожна мама хоче завжди перебувати поруч з малям. Але часто настає час, коли доводиться залишити дитину на піклування інших – бабусі, няня, вихователь у дитячому садку. Іноді навіть сусідка може допомогти.
 
На думку психологів, залишати дитину на пару годин, можна практично з народження. Але тільки якщо з ним буде знайома людина, якій ви довіряєте. Іноді мамі потрібно виходити на роботу, коли малюкові виповнилося лише 3 місяці. У цьому випадку, слід пам’ятати, що для малюка дуже важливо те, що не скільки часу з ним проводите, а як цим часом розпоряджаєтесь. Якщо прийдете з роботи і відразу відкладіть в сторону всі свої справи – готування, прання, комп’ютер, телефонні розмови з подругами, присвятивши кілька годин дитині, він насититься материнської близькістю і спілкуванням. І наступного дня йому вже не буде страшно розлучатися з мамою.

Трохи поговоримо про ясла. Поки малюк не навчиться добре ходити, віддавати його туди не потрібно. У дитячий сад вже можна буде відвести в 3-4 роки. Але і в цьому віці дитина буде переживати і плакати, боячись залишатися без людей, до яких вже звик. Тут ваше основне завдання – підтримати його, пояснити, що так треба і обов’язково сказати, хто і коли за ним прийде і забере додому. Тоді дитина не буде думати, що його кинули і швидше звикне до нового.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: