Коли у дитини змінюється колір очей?

Коли у дитини змінюється колір очей… Дуже часто після народження малюка батьки задаються питанням – чиї гени переважають і на кого більше схоже немовля? Щоб відповісти на це питання, необхідно трохи почекати, адже риси обличчя новонародженої дитини будуть істотно змінюватися. Малюк повинен адаптуватися до нового довкілля. Незабаром колір очей дитини може змінитися. Також зникнуть деякі деформації на тілі дитини, адже спочатку у немовляти може бути неправильна форма голови і носа, роздутий животик і набряклі груди. Майже всі дітки при народженні – блакитноокі, але надалі у діток колір очей змінюється.

 
Чому і коли у дитини змінюється колір очей
 
З якої причини і коли у дитини змінюється колір очей? Очі новонародженого малюка за своєю структурою відповідають очам дорослої людини. Функціонує очей, як фотокамера, яка аналізує інформацію і відправляє її в мозок. Основні структурні елементи очі – рогівка, кришталик і сітківка. У немовляти очі працюють неповноцінно, і лише через півроку продуктивність їх роботи нормалізується. Іноді діти народжуються з очима різних кольорів. Ця хвороба називається – гетерохромія.

Основним фактором, що впливає на колір очей, є кількість меланіну. Поява меланіну відбувається десь в 2-3 рочки або трохи пізніше, і тоді – колір очей змінюється. Генетики припускають, що кількість речовини безпосередньо залежить від спадковості дитини. Існує навіть спеціальна таблиця, яка допомагає визначити, яким буде колір очей малюка, знаючи колір очей батьків. До цих пір найпопулярнішим кольором очей у дорослих залишається карий, а найбільш рідкісним – зелений.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: