Консервовані кабачки.

Відмінною альтернативою огіркам є консервовані кабачки. Влітку вони дуже швидко готуються, а взимку з таким же успіхом з’їдаються. Дуже зручно закривати кабачки в літрові банки, тому в рецепті буде розписано все саме на такий обсяг.

На 4 літрові банки знадобиться близько 2-х кілограм кабачків. Бажано щоб вони були молодими – без великих насіннячок і жорсткою шкірки. Їх потрібно вимити, обрізати краї і нарізати кружечками завтовшки близько 1-го сантиметра. При бажанні можна їх нарізати соломкою.

Сирі кабачки щільно укладають у підготовлені простерилізовані банки. У кожну з них крім кабачків додаємо кілька горошків перцю і пару зубчиків часнику.

Тепер приступаємо до приготування маринаду. У каструлю вливаємо 7 склянок води, додаємо 2 столові ложки солі, 3 столові ложки цукру і 150 мл оцту. Все це доводимо до кипіння і заливаємо в банки з кабачками так, щоб маринад їх повністю покрив.

Наступний етап – стерилізація банок. Для цього беремо, що підходить за розміром каструлю (в неї повинні поміститися 4 банки, як по ширині, так і по висоті), кладемо на дно відріз тканини, наливаємо в неї воду і доводимо до кипіння. Після цього у воду опускаємо банки з кабачками (вода повинна покрити банки до кришок) і витримуємо їх 10 хвилин.

Потім виймаємо з води і закочує кришками.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: