Корисні і шкідливі властивостіі меду.

Зимовими морозними вечорами, так добре закутатися в пухову теплу ковдру, сісти в улюблене крісло з цікавою книгою і пити ароматний чай з медом. З таким напоєм ніякі хвороби не завадять радіти новому дню . Отже, розглянемо користь і шкода меду.

Користь медуКоли застуджується дорогоцінний онук, кожна бабуся скоріше намагається напоїти його гарячим чаєм з медом, бо знає: споконвіку цей засіб піднімав людей на ноги. У цьому і полягає велика користь меду як відновлюючого сили, що зміцнює і тонізуює організм.

 
Мед багатий на вітаміни В і С, калій, натрій, кальцій, магній, залізо, містить фруктозу, глюкозу, білок та інші корисні речовини. Він володіє протизапальним, антивірусним впливом, благотворно впливає на кісткову, імунну та травну системи. Одним словом, мед – панацея від багатьох хвороб.

Шкідливі властивості медуШкода меду полягає в різноманітті цукрів, тому його не рекомендується вживати при цукровому діабеті та ожирінні. Крім того, він небажаний для алергетиків в цьому випадку, замість позитивного впливу, цей продукт може викликати хворобливу реакцію, яку не просто нейтралізувати.

 
Мед може викликати карієс, тому так важливо полоскати ротову порожнину чистою водою після вживання меду. Слід пам’ятати, що мед цінний протягом року після його збору. По закінченню цього часу, в ньому починаються руйнівні процеси, вітамінів стає все менше, а кислот все більше.Але якщо правильно зберігати цей подарунок працьовитих бджіл, враховувати шкоду і користь меду, правильно використовувати його в їжу, то він зарядить енергією, здоров’ям і красою надовго, а дивовижний слабовираженний аромат і чудовий смак допоможуть налаштуватися на оптимістичний лад.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: