Корисні поради для схуднення!

Пийте більше води. Оптимальна норма споживання води в день близько двох літрів. Саме стільки потрібно нашому організму для нормального функціонування і протіканню всіх процесів в організмі.

Менше алкоголю. Якщо Ви хочете втратити зайві кілограми,Вам потрібно відмовитися від алкоголю. Алкогольні напої дуже калорійні, а також вони негативно впливають на процеси в організмі. Особливо небезпечна випивка у вечірній та нічний час.

Позбавтеся від стресів. При стресі в організмі людини виробляються гормони, які сприяють відкладенню зайвих кілограмів.

Не пийте газованих напоїв. Мало того що ці напої мають велику кількість калорій (якщо це не проста мінеральна вода), так ще вони негативно впливають на обмін речовин в організмі.

Спіть по 7-8 годин. Поганий сон і недосипання негативно позначається не тільки на відкладенні зайвої ваги, але і на організмі в цілому.

Пийте зелений чай. Зелений чай сприяє спалюванню калорій,але захоплюватися не варто, лікарі рекомендують випивати не більше двох чашок на день.

Зарядка. Ранкова зарядка допоможе не тільки спалити калорії, але і додасть бадьорості та енергії на весь день.

Більше ходіть. Людина в день повинна проходити пішки не менше 10 км. Відмовтеся від машини чи маршрутки пройдіться на роботу і з роботи пішки.

Не їжте за 2-3 години до сну. Не рекомендується їсти на ніч, в ідеалі не їсти після 18-00. Але скажу по практиці, більшість тільки з роботи приходять пізніше, а іноді ще потрібно і приготувати щось. Так що встановіть свій граничний період прийому їжі, просто не можна відразу після прийому їжі лягати спати.

Закінчуйте прийом їжі з відчуттям голоду. Вченими було доведено, що ситість від прийому їжі настає тільки через 20 хвилин після її прийому, так що не поспішайте набивати шлунок, відчуваючи що не наїлися.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: