Корисні поради відпочиваючим на Чорному морі.

Кримчани добре знають підступність кримського сонця. Гостям же Криму, які вирішили провести свій відпочинок на Чорному морі,корисно буде засвоїти кілька нескладних правил, які дозволять повністю або частково уникнути негативних наслідків непомірності в прийом і сонячних і морських ванн. Отже, прийшовши на пляж, не кидайтеся відразу ж, як би не хотілося, в морські обійми. Особливо не рекомендується робити це розпаленим,спітнілим, після великого розумового або фізичного напруження. Для початку прийміть повітряну ванну під тентом, потім сонячну, а потім, відпочивши хвилин 5-10 в тіні, купайтеся на здоров’я.

 
Вперше дні відпочинку в Криму купатися рекомендується лише один раз в день. У наступні дні допускається купання 2-3 рази на день. Врахуйте, що проміжок часу між купаннями повинен становити не менше 3-4 годин. Найкраще купатися вранці або ввечері.
 
Не купайтеся до ознобу («гусяча шкіра», посиніння губ), в іншому випадку ви можете отримати надмірне переохолодження організму, а воно, у свою чергу, може спричинити ускладнення, застуду, навіть при самій жаркій погоді. Відчули озноб? Вийдіть з води, проробіть нескладні фізичні вправи,розітріться рушником.
 
Не купайтеся на голодний шлунок і відразу ж після їжі,потерпіть хоча б годину після щільного обіду. Розігрався шторм в три або більше балів? Утримайтеся від купання.
 
Не спішіть загорати з першого дня прибуття на курорт – закінчитися це може погано: ви ризикуєте отримати сонячний опік і більше не доб’єтеся красивого загару.
 
Уникайте тривалого перебування на сонці: це чревато головними болями, сонячним ударом, дратівливістю, різними ускладненнями. Час прийому сонячних ванн збільшувати рекомендується поступово,а починати – з мінімального: приблизно 5-10 хвилин щодня.
 
Намагайтеся уникати прямих сонячних променів у період з 12 до 15 годин – час максимально активного випромінювання.
 
Користуйтеся спеціальним кремом від засмаги в перші 2-3 дні, а потім можете переходити на крем для засмаги. Не замінюйте крем для засмаги поживним, а тим більше гормональним, кремом. Змийте масло, крем після відвідування пляжу.
 
Не фарбуйте вії тушшю, збираючись відвідати пляж: палюче сонце, швидше за все, призведе до того, що ваша «краса»потече.
 
Ретельно промийте волосся після купання: солона морська вода діє на них не кращим чином.
 
Тканини вашого одягу намагайтеся вибирати переважно натуральні і світлі, уникайте синтетики.
 
Не поспішайте під холодний душ,прийнявши сонячну ванну: для початку трохи остудіться в тіні.
 
Не зловживайте спиртними напоями на пляжі. Намагайтеся також уникати дуже холодних напоїв; спрагу відмінно втамує вода з лимонним соком, досить корисні мінеральні води.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: