Пилокобніжжя – це унікальний продукт, який збирається бджолою з різних рослин і володіє неабиякими лікувальними властивостями. Вживання в їжу квіткового пилку дозволяє усунути багато захворювань, відновити сили, а також зберегти молодість і довголіття.

Бджолиним пилкомобніжжям називається скупчення пильцових зерняток на різних цвітіння. У зв’язку з цим продукт володіє надзвичайним багатством хімічного складу, який природою було зумовлено забезпечувати розвиток нової рослини. Речовина містить понад 250 компонентів: білки, амінокислоти, безліч вітамінів і макроелементів, фітогормони, ферменти, жири і багато іншого.

Залежно від рослини, на якому збиралася пилок, речовина може мати різний колір, форму і величину, проте незмінним залишається вміст хімічних речовин. У ній налічується понад 28 мікро- і макроелементів: фосфор, калій, уран, барій, марганець, свинець, хром, миш’як, нікель, кремній, галій, берил, олово, ванадій, срібло, кальцій, молібден, цинк, титан, натрій, алюміній, магній, циркон, стронцій, мідь та ін. Крім цього пилок багатий вітамінами А, Е, D, В, РР, С, фітогормонами, а також антибактеріальними речовинами, які спрямовані на захист імунної системи від вірусів і бактерій.

За змістом корисних речовин бджолиний пилокобніжжя значно перевершує прополіс, маточне молочко і мед. Кількість амінокислот в 7 разів перевищує аналогічний показник в інших збагачених ними продуктах. Це зробило речовину природним джерелом компонентів, завдяки чому в організмі людини заповнюється рівень тканинних білків. Крім цього продукт містить від 8% до 30% протеїнів.

У складі бджолиного пилкуобніжжя числиться рекордний обсяг рутина – речовини, яка виконує функції профілактики серцево-судинних захворювань. Вона сприяє зміцненню стінок капілярів і судин, що особливо актуально для людей старшого покоління. До того ж в пилку міститься ряд ферментів, які є біологічними каталізаторами, покращуючи функціональність обмінних процесів.

У бджолиному пилкуобніжжю міститься від 25% до 48% природних вуглеводів, які повністю заповнюють рівень енергетичного матеріалу без збитку, який, як правило, дають продукти з цукром. За рахунок цього пилок є незамінним інгредієнтом в раціоні харчування людей, хворих на діабет.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.