Корисні властивості соків прямого віджиму.

Соком називається рідкий харчовий продукт рідкої консистенції, що вживається у всіх країнах світу. Існують напої не тільки з фруктів і овочів, а й із стебел, коренів, листя (наприклад, селерового). З точки зору маркетингу і корисного ефекту соки, що продаються в магазинах, діляться на відновлені (ті, які отримують з концентрату, змішаного з водою), і соки прямого віджиму.  

Найбільш корисними вважаються соки так званого «прямого віджиму». Їх користь обгрунтована декількома факторами.

По-перше, фрукти і овочі для таких соків збирають у період їх максимального дозрівання.

По-друге, вони транспортуються таким чином, що зберігають свіжість з моменту збору врожаю.

По-третє, при розливанні соків на фабриці не використовуються освітлювачі, стабілізатори.

Соки прямого віджиму зберігають все корисне в собі. А це означає, що ви можете здійснювати щорічну профілактику свого здоров’я від будь-яких “болячок”: і навіть лікування бронхіальної астми у дорослих, а також інші хвороби не будуть вас турбувати.

 Які бувають соки, отримані технологією прямого віджиму?  

Яблучний

Яблука містять багато вітамінів: Е, С, Н, ЗЗ і групу вітамінів В. У ньому також повно цінних елементів: йод, залізо, калій, магній, цинк. Ензими яблучного нектару допомагають справлятися зі стресом і перетравлювати їжу, так само як і пектини, що поліпшують роботу шлунково-кишкового тракту. До того ж яблучний сік має невисоку калорійність і чудово підходить для дієтичного харчування.  

Сливовий

У такому соку є вітаміни А, Р, В, Е, С, а також каротин, органічні кислоти, які створюють особливу цінність. Сливовий нектар добре впливає, як і яблучний, на роботу ШКТ, позбавляє організм від надлишків холестерину, токсинів, жовчі. З мінералів в соку є магній, кальцій і калій.  

Томатний

Головна відмінність томатного соку від всіх інших полягає в наявності речовини лікопін. Він має протипухлинну дію і захищає організм під час високої сонячної активності. Сік томата також стимулює вироблення гормону задоволення серотоніну, що змушує людини частіше посміхатися і бути оптимістом. Вважається також, що нестача серотоніну в організмі призводить до підвищеної сором’язливості і безсоння. Крім того, томатний сік має зовсім незначну кількість калорій, особливо якщо він отриманий шляхом прямого віджиму. Він має важливі компоненти, що відповідають за правильний обмін речовин. Загалом, сік томатів – справжній оздоровлюючий напій.  

Соки отримані прямим віджиманням – задоволення дороге, але проте вживати їх потрібно якомога частіше, не шкодуючи грошей на здоров’я.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: