Корисні звички!

Здоров’я залежить від того, як ми організуємо наше життя, які звички ми вибираємо. Так-так, ви вірно прочитали: не звички вибирають нас, а ми – їх. Головне – визначитися із звичками, які будуть дійсно корисні. 

Прокидайтеся рано 

Чи варто говорити про те, що, чим раніше ми встаємо, тим більше встигаємо і до більшого готові? Головне – не перестаратися: намагайтеся спати хоча б 6:00 (про ідеальний варіант в 8:00 говорити слід, але, на жаль, для багатьох з нас це недозволена розкіш). 

Посміхайтеся 

Починайте день з посмішки. Посміхайтеся хоча б самому собі! Багато дій, з якими ми знайомі все життя, виробили міцні асоціації на фізичному рівні, тому, якщо ви посміхнулися, ваш розумний організм «згадав», що посмішка викликається чимось позитивним, тому ви майже відразу усвідомлюєте, що вам добре. Ви ще не посміхнулися?! 

Пийте воду натщесерце 

Прокинувшись, насамперед випийте склянку чистої води. Так ви запустите обмінні процеси в організмі, «увімкніть» себе і підготуєте травну систему до прийдешніх навантажень – прийомам їжі та її переробці. 

Будьте спостережливі 

Світ прекрасний у деталях! Навчіться їх бачити: красиве осіннє листя під ногами, дружелюбні очі дворової собаки, усмішка перехожого. Радість маленьких відкриттів буде вас надихати, покращувати ваш настрій і психічне здоров’я. 

Рухайтеся 

Ви думаєте зараз, що про це пишуть скрізь і всюди. Значить не даремно!  Але ми не будемо знову говорити про те, як це корисно для здоров’я. Просто вдумайтеся: в тілі людини більше 600 м’язів … Уявіть, скільки з них себе ні разу не проявило, тому що ви ведете сидячий спосіб життя! Дайте собі шанс розвинути нові фізичні здібності. 

Більше читайте 

Ми не говоримо про читанні статей в Інтернеті – мова про книжки. Крім того, що це корисно для саморозвитку, читання після робочого дня надає заспокійливий ефект, тому вам легше заснути. 

Говоріть “Спасибі!” 

В цьому слові закладена позитивна енергетика – діліться нею з людьми! Як тільки ви сказали «спасибі», світло стало відразу 2 людям: вам і вашому співрозмовникові. Одна дія – подвійний ефект!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: