Банани – більше не заморська екзотика, вони давно стали невід’ємною частиною нашого повсякденного раціону. Дієтологи стверджують, що вони просто криниця вітамінів і мікроелементів. А ще кажуть, що не варто слухати тих, хто не їсть банани, боячись погладшати. 

 Правильно вживати банани в їжу – це використовувати їх як перекушування, тобто їсти не разом з обідом або вечерею, а замість них. Тоді ми отримаємо від них максимум користі. Дорогоцінні для здоров’я людини вітаміни С, В, Е подарують нам спокій і врівноваженість, гарне волосся, чисту шкіру і довголіття. 

Буває, що день не пішов, настрій поганий, все не в радість. Сядьте, розслабтеся, повільно, з толком, почуттям і расстановкою з’їжте банан. Весь смуток кудись і без повернення зникне, на душі знову заспівають солов’ї. 

Банани – одні з найкращих природних антидепресантів. Втомилися – з’їжте банан. Вагітні? Неодмінно з’їдайте один банан кожен день! Потім спасибі скажете самі собі за здорового дитинку і безпроблемну вагітність. 

Для тих, хто дотримується дієти через хворобу шлунково-кишкового тракту, банан – просто знахідка. Він легко перетравлюється, не завантажує шлунок і допомагає травленню. До речі, на нього у 99% дітей немає алергії. 

А для підтримки своєї природної краси і молодості можна робити бананові масочки, використовуючи різні інгредієнти. Тільки пам’ятаємо: ці маски не можна тримати в холодильнику. Їх краще використовувати відразу. 

Для однієї маски потрібна всього 1 столова ложка бананового пюре. А от далі є вибір. Якщо шкіра нормальна, то додаємо 1 столову ложку домашнього сиру і стільки ж молока. При сухій шкірі використовуємо такий склад: банан і сметана в рівних пропорціях. А якщо шкіра зріла, то додамо мед. Маски тримають 20 хвилин, змивають теплою водою і наносять живильний крем. Краще їх робити ввечері, сонячне світло після бананових масок не бажане. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.