Користь білого чаю.

Здавна білий чай вважався еліксиром довголіття. У ньому багато вітамінів і властивостей, здатних вивести токсини з організму. Також це хороший антиоксидант, який відновлює сили, підвищує імунну систему людини і стабілізує підвищений тиск. Тому цілком закономірно, що сьогодні , коли люди намагаються вести здоровий спосіб життя, попит на білий чай починає рости.
 
Цей сорт чаю має здатність регенерувати шкіру, завдяки тому, що після нього підвищується згортання крові. Кофеїну в білому сорті чаю мало, тому пити його можна навіть на ніч.
 

Також добре пити чай при простудних захворюваннях, так як він має противірусну дію. Принесе він користь і тим, хто хворий варикозним розширенням вен.
 
У косметології білий чай входить до складу кремів, дія яких спрямована на омолодження. Крім кремів, екстракт цієї рослини можна зустріти в гелях для душу.
 
А німецькі вчені визначили, що цей чай допомагає боротися із зайвою вагою, що не може не радувати представниць прекрасної статі, що стежать за своєю фігурою. Та й чоловікам варто пити цей цілющий напій, який зміцнює тіло і дух. Чай знижує рівень холестерину в крові, а також рівень цукру, тому його рекомендують пити діабетикам. Крім того, одна з самих найважливіших властивостей цього сорту полягає в тому, що він здатний запобігти мутацію генів, тому він є відмінним протираковим захистом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: