Користь бобових культур.

Вчені з’ясували, що бобові багаті фолієвої кислотою і калієм. Дійсно,боби виправдовують статус “чарівної їжі”: мають очисним ефектом для крові і всього організму, а так само багаті вітаміном В, який знижує вірогідність захворювань серця, допомагають організму вивести надлишкову воду,сприяють нормалізації травлення, тому що, багаті марганцем. Завдяки йому,волосся має пишну і міцну структуру.

 
 Боби відіграють важливу роль в раціоні вегетаріанців, так як, на відміну від м’яса, що містить крім білків ще й надмірна кількість жиру, боби разом з білками мають нормалізованими для організму частку жирових включень. Дієтологами завірено, що при щоденному вживанні близько 150 грам бобових, вміст холестерину в крові значно знизиться,а при регулярному вживанні бобів в їжу в невеликих кількостях, вміст холестерину нормалізується на довгий час.
 
Середземноморські країни вважаються батьківщиною всіх бобових. Саме звідти вони поширилися по всій планеті. Варто звернути увагу, що про бобах стародавнім єгиптянам було відомо понад 2400 років до нашої ери. А види крупно сім’яних бобів набагато молодші за свої”родоначальників”. Люди знали про їх існування приблизно з другої половини першого тисячоліття нашої ери.
 
З уривків творів Плінія Старшого, археологам вдалося отримати відомості про те, що у стародавніх римлян боби користувалися особливою популярністю, судячи з того, що вони використовувалися в харчових і навіть в лікувальних цілях.
 
У всі часи і у всіх країнах Європи найбільш важливим живильним рослиною залишалися боби. Пізніше, назва “боби” було перейменовано на назву одного виду з роду “Рhaseolus”, ввезеного з Америки(сьогоднішня квасоля), яка для нас набагато звичніше, ніж справжні боби.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: