Користь бурштину!

Здається прості крапельки сонця в цьому камені, а все ж, скільки в ньому сили, енергії, та й блиску краси, до того ж безліч різноманітних його відтінків володіють потужними цілющими ефектами. Напевно, не дарма з литовської мови в перекладі «гінтарс» бурштин означає «захист від хвороб».

А найпотужнішим цілющим ефектом володіє бурштин кольору воску це прозорий і червоний з жовтуватим відтінком. Саме такі камені тонко відчувають енергетику людського тіла і здатні підлаштовуватися під потреби організму людини. Вони вміють «дарувати» душевне тепло або ж навпаки втихомирювати запал і гординю. Тільки на цьому функції барометра у бурштину не закінчуються він дуже чутливий до атмосферного тиску і здатний допомогти метеочутливим людям адаптуватися до його перепадів.

Благотворно впливає бурштин на роботу нирок, шлунка і кишечника. Якщо шматочок бурштину занурити у воду, він дезінфікує її і наділить очисними властивостями. Саме така вода рекомендується до застосування як проносний засіб. А безконтактний масаж шматочком бурштину сприяє прекрасному загоєнню післяопераційних швів, при цьому стимулюючи зростання нових, здорових тканин.

При ослабленні зору:

Слід змішати з медом порошок бурштину та приймати суміш по одній чайній ложці тричі на день до їжі. Зір повністю відновлюється. Така процедура не дає надалі розвиватися ослаблення зору.

Намисто з бурштину:

– Воно здатне допомогти людині при базедовій хворобі, а також служить оберегом від злого ока.

Крім цього, бурштинове намисто здатне пробудити сплячі сили організму і відкрити для людини нове, свіже дихання.

Особлива цінність таких бус належить людям творчих професій.

Незамінна для здоров’я людини бурштинова кислота споріднена тієї, яка виробляється в клітинах організму людини і відповідає за енергообмін і імунітет. При частих фізичних, розумових і емоційних навантаженняху людини може виникнути дефіцит янтарної кислоти. А для її заповнення, слід придбати в аптеці препарат янтарної кислоти – це янтавіт або лімонтар, а приймати його слід по одній таблетці три рази на день протягом місяця. Передозування янтарної кислоти неможливе, та й звикання до неї відбувається.

Нормалізуючи рівень холестерину, препаратами-адаптогенами на основі янтарної кислоти, особливо у поєднанні з вітамінами групи В, покращує клітинне дихання, знешкоджує вільні радикали.

Знижуючи рівень сечової кислоти, бурштинова кислота відновлює рухливість суглобів і зменшує больові відчуття.

При нервовому напруженні кислота відіграє роль антидепресанту. Вона надає розслаблюючий ефект на людину, знімає втому.

Корисні властивості бурштину

Крім всього цього – бурштин – це біостимулятор молодості. Бурштинову пудру (можна придбати в аптеках), додають у креми (за порадами косметологів) по догляду за тілом. При її використанні шкіра людини стає більш еластичною, поліпшується колір обличчя. А масаж з бурштином стимулює вироблення енергії в клітинах, сприяючи при цьому засвоєнню кисню.

Порада:

Якщо періодично додавати бурштинову пудру в зубну пасту, вона зніме зубний наліт у курця, додасть блиск і зміцнить ясна.

Такі корисні властивості допоможуть при хворобах, різних недугах і загалом організму людини, його зміцненню, а це означає і гарному життєвому тонусу і настрою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: