Користь часнику.

Часник проста рослина, але скільки користі приховано в ньому. Кухарі його використовують, як приправу. У когось він росте на ділянці і про нього рідко згадують. Зростає собі часник і росте, ну і що нехай собі росте. Може у когось пробігала така думка? По всій земній кулі люди знають часник за його смак і користь, одержувану від нього. Скільки раз чув, що часник корисний і от все-таки хочеться більше конкретики і фактів.
 
Історія використання часнику.
 
Відповідно до історії, перед боєм гладіатори брали собі за правило з’їсти головку часничку, тому, що вони думали, що він здатний зміцнити силу чоловіка і підняти дух перед боєм. У зв’язку з тим, що на земній кулі розгулювала чума і холера, люди боролися з ними, використовуючи часник. Часник служив захисним щитом проти черевного тифу, дизентерії, холери та туберкульозу. Знання про силу і надійності часнику знали і мародери. Коли під час чуми люди вмирали один за одним, родина за родиною. Ці мародери скористалися ситуацією, що склалася. І все ж через деякий час їх спіймали. Влада міста були вражена тим, чому злодії не були інфіковані, цією хворобою і на них не було ознак захворювання. Чому всі гинуть, а вони ні. Що це таке відбувається? І тоді злодіям дали тверду обіцянку, якщо вони розкажуть, свою таємницю збереження здоров’я їх відпустять. І так – як їм діватися було нікуди, вони розповіли, що вино змішували з часником і потім пили його. Плюс до всього вони робили настоянку з часнику і обтиралися нею. Після впровадження цієї технології жителями цього району, зупинили цілу епідемію.
 
Китайці завдяки часнику лікують систему кровообігу, травлення і систему дихання. Використовуючи часник, справляються з ревматизмом, захворюваннями шкіри і браку вітамінів.

«Луї Пастер» може, чули про такого вченого, так от він зробив висновок, що часник має антисептичні властивості і здатний вбивати віруси і різні цвілі, які породжують інфекції.
 
Що може зробити часник, якщо йому дати можливість? Ви тільки уявіть собі, що часник вирішує проблему з тромбами і зупиняє їх утворення. Отже, цей продукт дозволяє ніколи не думати про інфаркт міокарда (захворюванні серця). Часник здатний знижувати підвищений тиск. Знаючи цей факт, його використовували ще в давнину. Часник своїми боксерськими ударами вбиває паразитів, як у людини, так і у тварин. Служить натуральним антибіотиком і вбиває стафілококи, сальмонели, мікробактерії, вібріон. Дозволяє перемагати грибкові інфекції внутрішніх органів і ураженнях шкіри. Є відмінним продуктом по боротьбі з вірусами.
 
Було відмічено ті, хто любить додавати в страви часник як приправи, не підхоплює застуду. Дослідження вчених показало, що регулярне вживання часнику зменшує холестерин в крові і тригліцеридів і збільшує чисельність ліпопротеїдів високої щільності. І що це значить? Відкладення на стінках судин поступово сходять. Розвиток таких хвороб зменшується або зовсім припиняється, а це цукровий діабет, захворювання серця, рак. Часник нейтралізує отрути, тому його використовують при отруєннях.
 
І ще один цікавий факт, хто вживає у своєму раціоні харчування часник, у того менше ймовірність отримати рак шлунка. І до того ж часник сприяє усуненню канцерогенних речовин з організму, плюс посилює імунітет. Часник містить в собі цілу комору вітамінів і корисних елементів. 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: