Користь ківі!

Ківі дуже популярні в усьому світі за свою поживну цінність і користь для здоров’я. Ківі є прекрасним джерелом вітаміну С і багатим джерелом клітковини, калію, кальцію, магнію, заліза. Це, звичайно, прекрасні плоди, які приносять велику користь здоров’ю.

Ківі знижує ризик розвитку інсульту: регулярне споживання ківі може зменшити ризик інсульту, знижуючи ризик утворення тромбів. Не тільки допомагає в зниженні агрегації тромбоцитів, а також допомагає зменшити кількість жирів і тригліцеридів у крові. Ці три чинники, безпосередньо пов’язані з ризиком інсульту.

Знижує ризик серцево -судинних захворювань: ківі є багатими джерелами вітаміну С, вітаміну Е і калію – поживні речовини, які допомагають підтримувати здоров’я серця. Ківі, є відмінним джерелом вітаміну С, натуральний антиоксидант відомий своїми серцево-захисними властивості.

Недавні дослідження показали, що регулярне вживання вітаміну С дозволяє значно знизити ризик серцевого нападу. Ківі також може допомогти у звільненні закупорці артерій і ремонту пошкоджених артерій і кровоносних судин. Вітамін Е є потужним антиоксидантом, який виявився корисним у плані зниження ризику серцево-судинних захворювань. Регулярне вживання калію може допомогти знизити кров’яний тиск. Просто додайте ківі в щоденний раціон для зниження ризику серцево-судинних захворювань.

Захищає від раку: ківі забезпечує значну захист від мутацій ДНК і пошкодження, стан, який може призвести до раку.

Запобігання вроджених дефектів: ківі також є джерелом вітаміну B9, який є одним з найважливіших поживних, що запобігають вродженим дефектам. Вагітним жінкам рекомендується уникати вживання. Вітамін В9, також відомого як фолієва кислота також має важливе значення для відтворення і формування червоних кров’яних клітин, що також корисно для тих, хто страждає від анемії.

Захищає від макулярної дегенерації: Регулярне споживання ківі може допомогти знизити ризик AMD, основною причиною погіршення зору у дорослих. Це пояснюється тим, що Ківі багатий вітаміном С, потужний антиоксидант. Він також містить вітамін Е і вітамін А – дві поживні речовин, які можуть допомогти зберегти здоровий зір у зв’язку з його антиоксидантними властивостями.

Як джерело вітаміну С, регулярне споживання ківі може допомогти в боротьбі з астмою та іншими захворюваннями легенів. Вона також прискорює загоєння ран і всмоктування заліза і може допомогти в підтримці здоров’я кісток і зубів. Ківі багаті вмістом дієтичних волокон, як розчинних так і нерозчинних, вони можуть бути корисні для тих, хто страждає від запорів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: