Користь ківі.

Восени, коли організму особливо потрібна підтримка, необхідно включити в свій раціон фрукти і овочі, які багаті вітамінами. Чомусь основний приціл йде на цитрусові. Але ж крім них існують і інші фрукти. Наприклад ківі. Це навіть і не фрукт, ківі – це ягода. Китайський агрус, як часто його називають. І корисна ця ягода рівно настільки ж, наскільки смачна.

Свіжий, трохи з кислинкою ківі містить в собі величезну кількість вітаміну С. Тому в сезон дощів і застуд, можна відступити від традиційного чаю з лимоном і замінити його на десерт з ківі. Користь буде відчутною. У ківі міститься магній, який допомагає серцю краще працювати. Це дуже важливо для гіпертоніків, і якщо є проблеми з тиском, то, напевно, потрібно подбати про те, щоб ківі завжди був на столі.

Для тих, хто намагається скинути зайву вагу, ця ягода має першорядне значення, так як вона покращує обмін речовин. До речі, це не міф, що на перетравлення зелених овочів і фруктів організм витрачає більше калорій, ніж отримує від них. Ягід це стосується також. До того ж, якщо регулярно вживати ківі в їжу, то налагодиться і робота кишечника. Що теж дуже важливо при схудненні, та й взагалі.

На цьому корисні властивості ківі не закінчуються. “Китайський агрус” володіє протипухлинними властивостями і попереджає появу ракових клітин. Уже одна ця якість робить його цінним продуктом. Камені в нирках не страшні тим, хто любить ківі. Амінокислоти, що містяться в ньому, запобігають їх появу.

Добре впливає ягода і на кровотворення – підвищує гемоглобін. А ще ківі показаний при порушеннях зору. Чудові властивості ківі допомагають позбавиться від депресії, підвищують стійкість до стресу і позбавляють від дратівливості. Крім того, регулярне вживання ківі здатне поліпшити зовнішній вигляд, а так же стан нігтів, волосся і шкіри. Маски з цього фрукта прекрасно витаминизируют шкіру.

Ківі відмінно підходить для перекусів як дорослим, так і дітям. Останнім особливо подобаються десерти з ківі – і смачно, і красиво. Їсти ківі краще відразу після очистки, так як вітамін С швидко руйнується на повітрі. Тому ківі повинен бути свіжим.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: