Користь кропиви.

Кропиву називають аптекою в мініатюрі, яка лікує майже все. І це не випадково, так як вона є скарбницею вітамінів, мінералів, органічних кислот і інших поживних речовин.

 
Її фіто-хімікати містяться в мікроскопічних волосках на листі кропиви. При дотику, вони випускає три види кислоти – мурашину, лимонну і яблучну, викликаючи печіння і свербіж.
 
Кропива володіє корисною енергією, яку дає нам. При перших променях сонця вона вже проростає Це означає,що вона-це аптека з сонцем. Вона віддає нам сонячне світло, енергію. Кропива дуже близька до бобовим за вмістом білка. Вуглеводи перебувають в основному в стеблах кропиви, листя мають такі речовини, як калій, фосфор, натрій і вітаміни, такі рідкісні як K і D.

Серед переваг кропиви для здоров’я це:
 
– Очищення лімфи і крові,
-Профілактика анемії
– Стимуляція кровотворної функції
– Благотворно впливає на імунну систему
– Допомагає багатьом у боротьбі з весняною втомою
– Лікує артрит
– Дуже корисна при алергії і запаленні.
 
Кропива впливає на багато органів і системи організму, тому що цей коктейль речовин, насправді впливає на основні тканини, органи та процеси в організм людини. Що б не сталося, знайте, що кропива це маленький оркестр, який допомагає організму припиняти співати фальшиво після зимових місяців, кожен елемент кропиви дуже корисний.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: