Користь попкорна.

Попкорн – незмінний супутник багатьох людей в кінотеатрі. Та й посидіти вдома перед телевізором чи монітором з тарілкою попкорну – це для багатьох вже традиція. У зв’язку з цим,багатьох турбує питання – чи шкідливо споживати  багато попкорну? Чи не завдасть це шкоди здоров’ю?

 
Насправді, попкорн досить корисний продукт. Більше того, споживати попкорн корисно для вашого здоров’я.
 
Попкорн – відмінне джерело антиоксидантів. Таким чином, ті, хто постійно споживає попкорн менше піддаються ризику онкологічних захворювань.
 
Попкорн багатий клітковиною, що благотворно позначається на роботі травного тракту, оскільки клітковина необхідна організму для підтримки тонусу кишечника.
 
Що стосується небезпеки розтовстіти від споживання попкорну – це всього лише розхожий міф. Насправді,попкорн містить дуже мало калорій, тому, навіть якщо ви їсте дуже багато, набір зайвої ваги вам не загрожує. Більшу частину попкорну становить якраз клітковина, а вона не перетравлюється нашим організмом і не йде в залік спожитих калорій. Навпаки, попкорн дає відчуття ситості, тому, «заправившись»попкорном, ви можете скоротити споживання калорійної їжі. Це дуже корисно тим,хто хотів би скинути зайві кілограми.
 
Як бачимо, попкорн,безсумнівно, корисний для вашого здоров’я, тому наступного разу, коли ви сядете перед екраном, не коливатися – сміливо беріть з собою попкорн.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: