Користь сауни для здоров’я.

Користь сауни для здоров’я виходить далеко за межі відпочинку і краси. Сауна робить корисний вплив на здоров’я і загальне самопочуття людини. Вона допомагає зменшити стрес і відчути повне розслаблення і задоволення.

Кровообіг. Сауна робить судини більш гнучкими, тим самим, збільшуючи циркуляцію крові. Це сприяє детоксикації та оксигенації тканин організму, а також оптимальному розподілу поживних речовин у всіх частинах тіла, включаючи шкіру, що робить її сяючою і молодою.

ЛОР захворювання. Регулярне відвідування сауни допомагає боротися з різними захворюваннями дихальних шляхів, у тому числі закладенням носа і бронхітом.

Потовиділення – це природний механізм очищення організму. Наша шкіра є найбільшим органом нашого тіла, і більше 30% загального обсягу токсинів виходить через неї. Рясне потовиділення дуже корисно для позбавлення від шлаків і важких металів, а також воно допомагає повернути здоровий і красивий вид шкірі.

Імунітет. Під час сеансу в сауні температура шкіри може піднятися до 42°C градусів, а температура внутрішніх органів – до 38°C. Це стимулює імунну систему і підвищує стійкість до захворювань. Багато хвороботворних патогених і віруси, руйнуються при такій температурі, таким чином відбувається профілактика різних інфекцій та алергії.

Тонус. Регулярне відвідування сауни сприяє зменшенню целюліту, поряд зі зняттям втоми і болю в суглобах. Також сауна допомагає у втраті зайвої ваги за рахунок збільшення метаболізму.

Порушення сну. Сауна – це простий, але ефективний механізм для підвищення якості сну. Відвідування сауни перед сном рекомендується людям страждаючим від безсоння. Вважається, що 15-20 хвилин, проведених в сауні, рівні 1-2 годинах швидкої ходьби або тренування .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: