Користь шоколаду.

Шоколад вже величезну кількість часу є улюбленими ласощами практично кожної людини. Існує безліч думок про користь та шкоду даного продукту, спробуємо розібратися в цьому питанні.

Деякі люди відмовляють собі в задоволенні поласувати ніжним шоколадом, так як вважають, що він додає зайві калорії. Дійсно, цей продукт може заподіяти шкоду людям, які не вміють обмежувати себе і з’їдають велику кількість цих ласощів. Також какао-продукт протипоказаний людям, що страждають цукровим діабетом і ожирінням. 

Тим не менш, шоколад – наймогутніший антиоксидант, а також джерело триптофану, який необхідний для синтезу серотин. Серотин, так званий гормон щастя, підвищує настрій, тому какао-продукт рекомендують вживати при стресі і занепаді сил. Його навіть включають в дієту, причому не тільки для того, щоб підвищити настрій, але й тому, що шоколад швидко насичує, і відповідно на деякий час може стримати апетит. Тіанін, що входить до складу даного продукту, має антибактеріальні властивості. 

Особливу увагу слід приділити молочному шоколаду, так як саме його любить більшість ласунів. До його складу входить ніжне какао-масло, молочний порошок, ароматний ванілін і молочні жири. Найулюбленішим сьогодні як у дітей, так і дорослих є шоколад, який включає цільні лісові горіхи і густу нугу.

В першу чергу варто відзначити причину, по якій саме молочний шоколад радять вживати дітям. Справа в тому, що в ньому міститься більш низьке кількості алкалоїду теоброміну, дія якого близько до кофеїну, збудливому нервову систему, і більш високий рівень молочного жиру, який позитивно позначається на роботі мозку. Крім того, продукт містить такі необхідні для організму елементи, як кальцій, калій, залізо і магній.

Молочний шоколад рекомендують вживати людям, провідним активним спосіб життя. Він здатний повертати тонус м’язам після важких фізичних навантажень. Західними вченими доведено, що молочний шоколад бере активну участь у формуванні м’язової маси, а також знімає стрес. Головне, дотримуватися норму і в день не вживати більше 40 грам даного продукту. 

Пам’ятайте, що солодощі приводять до карієсу, тому не забувайте після вживання шоколаду чистити зуби або хоча б прополаскивать порожнину рота.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: