Користь сиру з цвіллю!

Про користь сиру написано чимало статей, але як щодо користі цвілевого сиру? На жаль, більшість людей або не знають про корисні властивості сиру з цвіллю або зовсім реагують на нього неадекватно, вважаючи варварством продавати «зіпсовані продукти» за скажені гроші.

Вся користь цвілевого сиру криється в особливостях його складу. У сирі міститься на 20 % більше білка , ніж у чистому м’ясі , а засвоюється він набагато легше і швидше. Також 30 % від загальної маси становить жир, який в комплексі з вітамінами, мінералами та мікроелементами сприятливо впливає на організм. Крім того, в сирі стільки кальцію, що потягатися за процентним співвідношенням цього елемента з ним не зможе жоден продукт (крім, хіба що яєчної шкаралупи, але, погодьтеся, їсти сир набагато приємніше).

Багато людей відмовляються навіть спробувати сир з пліснявою через його різкий і часом не дуже приємний запаху. І їх можна зрозуміти – це природна реакція організму, інстинкт самозахисту, який уберігає людину від небезпек. Але у випадку з цвілевим сиром керуватися цим інстинктом значить позбавляти себе надзвичайного задоволення.

Будь-кий , навіть найкорисніший продукт корисний в міру. Це непорушне правило стосується абсолютно всієї їжі на світі, будь то червона смородина, багата вітаміном С, риба з самого чистого ставка в світі або пліснявий сир з найглибших французьких льохів. Для наочності можна навести приклад з яблуками: якщо ви з’їсте кілограм яблук, то організм засвоїть лише необхідну йому кількість корисних речовин, а все інше, з вашого дозволу, вийде за непотрібністю.

Але у випадку з цвілевим сиром «передозування» загрожує серйозним розладом шлунка і навіть дисбактеріозом, тому не варто захоплюватися цими ласощами і включати його в щоденний раціон. Делікатес він та те і делікатес, щоб насолоджуватися ним зрідка і надавати цим моментам особливі святкові нотки…

У помірних кількостях пліснявий сир сприяє поліпшенню роботи кишечника і травної системи в цілому. Особливі бактерії, що містяться в ньому активізують мікрофлору кишечника і нормалізують обмін речовин в організмі.

Вживання будь-якого сорту цвілевого сиру категорично заборонено дітям до 6 -ти років і вагітним жінкам.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: