Користь солі!

Щоб не говорили противники вживання солоної їжі, а сіль нашому організму життєво необхідна. Вона складається з іонів натрію і хлору, які створюють в наших клітинах оптимальний лужний баланс. Сіль входить до складу крові та інших рідин організму, тому її розчин застосовують лікарі, коли організм зневоднений або втратив багато крові.
 
Якщо в організмі людини порушений сольовий баланс, то з’являються м’язові спазми, людина швидко втомлюється, втрачає апетит і природне оновлення знижується.
 

Якщо є проблеми шлунково-кишкового тракту, то вживання солі просто необхідно. Вона стимулює вироблення слини і соку в шлунку, а це допомагає їжі швидше і якісніше перетравитися. Крім того, сіль не дає загусати крові і утворюватися тромбам, тому є хорошою профілактикою інфарктів.
 
У кожної людини повинна бути своя доза вживання хлориду натрію. Якщо є проблеми в роботі надниркових залоз, то сіль з організму в посиленому темпі виходить разом з сечею, тому таким людям потрібно більше підсолювати їжу. Але в інших випадках надлишок солі в організмі, веде до того, що в організмі вимивається кальцій і калій.
 
Доведено, що сіль стимулює вироблення ферментів, які необхідні для перетравлення їжі. Так, людям, які в основному харчуються сирою їжею, це деякі племена або ескімоси, сіль, по суті, не дуже-то й потрібна. А от тим, хто переважно їсть оброблені продукти, то сіль необхідна, щоб стимулювати роботу кишечника. Крім того, сіль є чудовим природним лікарем.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: