Користь волоського горіха!

Аби зрозуміти, чому може бути корисний цей вид горіхів, давайте дізнаємося, які мікроелементи в ньому присутні. Їх чимало: кальцій, цинк, марганець, калій, фосфор, залізо, йод, кобальт, мідь. Крім цих речовин волоські горіхи багаті вітаміном С, Е, каротином, і вітамінами групи В. Вони насичені білками, жирами і незамінними амінокислотами.

Калорійність волоських горіхів складає 653 Ккал. Це досить багато, але потрібно враховувати, що більша частина жирів, що міститься у волоському горіху є корисними або ненасиченими. Завдяки такому багатому складу волоські горіхи призначають при лікуванні та профілактики різних захворювань.

Зокрема  антиоксиданти, що містяться в них, знижують ймовірність утворення ракових пухлин в організмі, а також захищають клітини. Вітаміни групи В покращують роботу мозку, зміцнюють нервову і судинну системи.

Присутність лінолевої кислоти і L-аргініну сприяє зміцненню серцево-судинної системи і зниження артеріального тиску. Все це в сукупності істотно знижує ймовірність розвитку різних захворювань в даній області. А завдяки кальцію і фосфору зміцнюється кісткова система.

Наявність магнію і цинку тонізує організм і дає заряд енергії, а лецитин, що входить до складу горіхів, покращує пам’ять і роботу мозку, а також знімає нервову напругу. Тому ці горіхи настійно рекомендують вживати тим, хто схильний розумовим навантаженням за родом діяльності.

Калій благотворно впливає на м’язи і роботу серця, вітамін Е перешкоджає розвитку окислювальних процесів. А наявність клітковини у волоських горіхах сприяє злагодженій роботі травної системи. Як бачимо, у волоському горісі справді багато корисних речовин, які благотворно впливають на весь організм в цілому при регулярному вживанні горіхів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: