Користь яблук.

Яблуко, крім своїх смакових властивостей має значну поживну цінність. Яблука містять вітаміни В1, В2, ніацин, а також такі мінерали, як фосфор і залізо. Вітаміни групи В звичайно допомагають регулювати нервову систему, запобігають проблемам шкіри, шлунково-кишкового тракту і випаданню волосся. Фосфор перешкоджає розумовій втомі і сприяє формуванню кісток і зубів. Залізо є важливим у кровотворення.

 

Яблука багаті кверцетином, речовиною, що допомагає запобігти утворенню тромбів, які можуть викликати інсульт. Яблука рекомендуються для людей з проблемами кишечника, ожиріння, ревматизму, цукровим діабетом, захворювання шкіри та нервової системи. Його лушпиння використовується як чай для очищення крові і як сечогінний засіб.

 

Людина, яка їсть що найменше п’ять яблук на тиждень дихати краще. В останніх дослідження у чоловіків які їли яблуко в день покращилися функції легенів, ніж у тих, хто виключив яблуко з меню. Завдяки своїм антиоксидантним властивістю, яблука уповільнює старіння, і запобігає розвитку раку.

 

Яблука містять у своєму складі велику кількість пектину. Пектин – розчинні волокна. Сприяють виведенню токсинів, а також допомагають підтримувати холестерин на прийнятному рівні. Допомагає в лікуванні діареї, так як пектин сприяє захисту слизової оболонки кишечника.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: