Користь яєчної шкаралупи.

Багато хто знає, що яєчна шкаралупа є джерелом природного кальцію, який просто необхідний для нашого організму.  

Звичайно, ми з продуктами отримуємо необхідний кальцій, але не всякий кальцій легко засвоюється організмом. А кальцій з яєчної шкаралупи майже повністю збігається зі складом кісток і зубів людини. Ось чому, вагітним жінкам дуже корисно поповнити кальцій в організмі за допомогою порошку з яєчної шкаралупи.  

Брак кальцію у жінки несприятливо позначається на самих пологах. Взагалі, виявляється, ми викидаємо те, що може принести нам велику користь.  Корисно давати шкаралупу маленьким дітям у період росту кісток. 

Всі ми мріємо про красиве волоссі і нігті. І тут нам дуже допоможе яєчна шкаралупа. Її можна приймати для того, щоб позбавитися радіоактивних речовин. А порошок зі шкаралупи білого кольору відбілює білизну.

Вживання яєчної шкаралупи допомагає боротися з карієсом, остеопорозом, проблемами з хребтом, кровоточивістю ясен, дратівливістю, алергієюю 

Яєчна шкаралупа допоможе при лікуванні опіків, проносі, гастриті, а також для подрібнення каменів у сечовому міхурі і нирках.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: