Хай хрещатим барвінком і вишитим рушником стелиться ваша доріжка у спільне сімейне життя, а любові між вами не буде кінця-краю, як не мають його ті золоті обручки, що одягнете сьогодні одне одному під присягою Бога. Щастя вам, довголіття, вірного кохання. Живіть у злагоді, мирі, любові, продовжуйте і звеличуйте свій рід на землі у доньках і синах!

***

Сьогодні поєдналися серцями
І стали вдвох на рушничок,
Бажаєм щастя Вам з роками,
Гарненьких, милих діточок.
Медовий місяць хай триває
Все Ваше радісне життя,
Любов і ніжність не зникає,
Чекає світле майбуття!

***

Любі молодята! Сьогодні, створюючи нову родину, ви по-справжньому вступаєте у доросле життя. Цей шлях не буде легким і завжди радісним, але разом у любові та взаєморозумінні ви здолаєте усі життєві негаразди. Бажаю вам завжди підтримувати один одного і намагатись всі рішення приймати разом, адже відтепер замість двох “Я” народилось одне значно більше “Ми”!

***

Реальне життя складається з безлічі дріб’язків, порожніх слів, спорів, життєвих ситуацій. Життя – це гірлянда різнобарвних – світлих і похмурих днів. І від вашої розсудливості та згоди залежить спокій і благополуччя у вашому житті, дорогі молодята! Так нехай повсякденні дрібниці не псують головного у вашому житті – щастя та радості. Цей тост – за ваше щастя, молодята!

***

Французький письменник Альбер Камю якось сказав: «Іди завжди зі мною поруч і будь моїм другом» Я вважаю, що подружжя, це не тільки коханці, але й вірні, віддані й найближчі друзі на все життя! Хочу побажати молодій сім’ї завжди йти поруч один з одним в ногу, дивлячись в одному напрямку і маючи спільну мету! Нехай дорога їхня буде легка і приємна обом! Гірко!

***

Весільний марш для вас заграли,
На рушничок щастя обоє ви стали,
Будьте щасливі в подружнім житті,
Багаті, вродливі, завжди молоді.

***

Хай стелиться рівно ваш шлях
І щастя буяє од віку до віку
Бажаєм щоб сльози на ваших очах
З’являлися тільки від сміху.

***

Кохання — це невідома країна. Ми всі до неї пливемо, кожний на своєму кораблі. І кожний з нас на своєму кораблі капітан і веде корабель своїм власним курсом. Я піднімаю свій келих за ваш екіпаж, тепер уже сімейний. Бажаю вам благополучного плавання по бурхливому океану життя. Бажаю вашому сімейному екіпажу любові, щастя, достатку, здоров’я і успіху. Успіх — це немаловажний чинник, адже на “Титаніку” всього було багато, щасливо і здорово, а ось успіху їм не вистачило. Одним словом, цей келих ми піднімаємо за вас дорогі молодята!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.