Креативні ідеї для весільної фотосесії.

Якісні, професійні весільні фотознімки – ось про що потрібно подбати, плануючи свято. Тільки фотограф з багаторічним досвідом, з кращою професійною технікою і з багатою уявою може перетворити звичайні кадри в мистецтво. Але як зробити знімки ще більш цікавими? Багато що залежить від місця проведення зйомки, про це і поговоримо.

Картодром

Якщо ви енергійні, любите здійснювати екстремальні, іноді необдумані вчинки, то після загсу вам пряма дорога в картинг центр. Мила наречена в білосніжній сукні на тлі брутальної машинки буде виглядати дещо незвично і захоплююче. Ви тільки подумайте, скільки непідробних емоцій зможе відобразити фотограф, якщо ви влаштуєте гонки наодинці або ж підключите в гру запрошених.

Залізниця

Рейки – це улюблене місце фотографів, яке несе в собі якусь таємничість і символізм. Залізниця втілює в собі зустріч двох половинок. У поєднанні з гарним пейзажем фотознімки на рейках виглядають дуже ефектно. Часто використовуються додаткові аксесуари, наприклад, валізу в стилі ретро або інші супутні атрибути.

Спортивна тематика

Ви за здоровий спосіб життя? Тоді можна зробити весільні фотознімки на спортивну тематику. Незвичайні місця для проведення весільної фотосесії можна знайти за дві секунди, якщо включити уяву і винахідливість. Футбольне поле, тенісний корт, тренажерний зал – це багатий грунт для втілення ваших ідей. Щоб знімки вийшли яскравими і живими, пускайте в хід спортивний інвентар у вигляді м’ячів, ракеток, сітки. І не забудьте про спортивне взуття, яка внесе в фото нотки гумору та позитиву.

Магія води

Якщо весілля проходить в літній період, то обміркуйте ідею проведення фотозйомки на воді. Заздалегідь потрібно подбати про оренду катера або човна, але це того варто. Знімки вийдуть романтичними, повними чуттєвості і любові.

Щоб знімки на тлі водної гладі виглядали більш ефектними можна використовувати супутні аксесуари. Якраз до речі припадуть аксесуари зі скла: келихи з шампанським, декоративні камені, намиста кольору блакиті, потрібний блакитний букет нареченої.

Лісова гущавина

Фотозйомка в лісі – це не звичайна фотосесія на природі. Якщо ви знайшли справжнього майстра фото, то знімки обов’язково вийдуть чарівними і непередбачуваними. Професійні весільні фотографи працюють за принципом «створи видовищність», в той час як більшість слідує правилом «не упустити момент».

Як створити видовищні моменти в лісовій гущавині? Пограйте в Робін Гуда, уявіть себе лісовою феєю. Для цього обов’язково будуть потрібні аксесуари, елементи одягу і якась театральна гра від молодої пари.

Не бійтеся фантазувати і пропонувати фотографу своє бачення весільної фотозйомки. У цьому випадку ви обов’язково залишитеся задоволені результатом, а фотографії не будуть припадати пилом у шафі, а прикрасять ваш інтер’єр і будуть нагадувати вам про ці щасливі моменти вашого життя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: