Кредит на автомобіль!

Як відомо, придбання в кредит давно стало звичною справою для багатьох людей. І це не дивно, оскільки дана фінансова операція має ряд переваг, причому, як для клієнтів, так і для банкірів і для продавців.

Однак, як показує практика, найчастіше клієнти через власну неуважність або фінансову не грамотність можуть підписати договір, при цьому не вивчивши його умов.

Особливо часто заручниками своєї неуважності при підписанні кредитних договорів клієнти стають, купуючи автомобіль. Багато хто вважає, що оформляючи кредит на автомобіль у фінансовій установі, вони зможуть згодом без проблем погасити заборгованість.

За словами фінансових експертів, кращі умови по кредиту пов’язані не стільки з розміром процентних ставок, скільки з багатьма іншими характеристиками обраного виду кредиту. Наприклад, розгляду підлягають такі умови, як різні комісії, період кредитування, вимоги страховки та інші.

Також слід звернути увагу на погашення кредиту раніше терміну. Велике значення має можливість закриття кредиту раніше терміну з найменшими штрафами і відсотками.

Банки також виносять певні вимоги до клієнтів при оформленні автокредиту. Важливим критерієм є вік клієнта, який бажає оформити кредит. Зазвичай клієнт повинен бути не молодше 21 року і не старше 60.

Також важливу роль відіграє трудовий стаж клієнта. Більшість банків приділяють велике значення періоду роботи на останньому місці. Переважно, щоб клієнт безперервно пропрацював менше півроку.

Багато банківські установи йдуть назустріч клієнтам – вони можуть оформити кредит на придбання автомобіля пенсіонеру старше шістдесяти років, за умови, що він працює. Також деякі банки поступаються в питанні трудового стажу клієнта.

Заява на отримання автокредиту вивчається установою близько двох -трьох днів. Даний термін необхідний співробітникам банку для того, щоб вивчити вартість застави, переконатися у платоспроможності клієнта.

Існують організації, які можуть оформити кредит за кілька годин. Однак при цьому ризики відшкодовуються за рахунок ціни кредиту. Як правило, такі фірми виставляють високі відсотки.

Не рекомендується оформляти кредит на термін, менший, ніж один рік, так як в цьому випадку значно більшою буде переплата по ставці. Також не варто брати кредит у банку на автомобіль на довгий термін, оскільки навіть при низьких внесках переплата в результаті буде порівнянна з самим кредитом дуже велика.

Зазвичай при оформленні кредиту на велику суму клієнтові необхідний поручитель. У разі автокредиту запорукою вважається сам автомобіль.

Вивчаючи пропозиції різних банків по автокредитах, необхідно звертати особливу увагу на умови, пропоновані банком до автомобілю, який ви хочете придбати. Деякі установи не надають кредити на старі машини, або встановлюють на такі кредити завищені процентні ставки.

При виборі виду автокредиту важливо розуміти, що кожну з пропозицій банків має свої позитивні і негативні сторони. Тому дуже важливо уважно вивчати кожен з видів надаваних кредитів .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: