У сучасному світі кредитною карткою вже не кого не здивуєш, як це було 90-ті, або навіть у першій половині 2000. Але виникає питання, чи вигідна кредитна карта, чи варто нею користуватися чи ні? 

Моя думка така в розумних руках кредитна карта це скарб, на якому можна ще й заробляти гроші. Як запитаєте ви, да дуже просто! 

Із за великої конкуренції банки змушені робити для своїх клієнтів, різного роду бонуси. Це можуть бути знижки в магазинах, бонуси за які потім можна щось купити, а також пільгові періоди по кредитах. 

Так от якщо ви фінансово підкована людина, то за допомогою, кредитної картки ви можете не тільки вирішувати свої фінансові труднощі, але і трохи заробляти. Приміром якщо банк дає гроші на пільговий період без відсотків і комісій (або дуже маленької), то ви можете інвестувати свої готівкові гроші, а користуватися грошима банку. 

Але хочу попередити, спершу потрібно все добре підрахувати і зважити! Також дуже уважно вивчайте умови по кредитній карті, що б потім не залишитися в програші. 

А взагалі кредитні картки не такі страшні як здаються багатьом. Дуже зручні і безпечні. Можливо у вас є свої хитрощі як можна заробити за допомогою кредитних карт? Будемо раді почути ваші коментарі з цього приводу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.