Криза 3 років у дитини!

Практично у всіх малюків відбуваються зміни в поведінці у віці від двох до трьох років – так звана криза трьох років. У цей час діти стають примхливими, їх поведінка змінюється далеко не в кращу сторону: істерики, протест, спалахи гніву і агресії, свавілля, негатив і впертість – такою свою дитини ви ще не бачили.

Всі ці прояви кризи пов’язані з тим, що саме в цьому віці дитина починає позиціонувати себе як самостійну особистість, проявляє свою волю.

Дитині необхідно давати можливість вибору, для цього батьки повинні застосовувати своєрідні хитрощі, наприклад, дозволити малюкові самостійно вибрати посуд з якої він буде їсти або з двох кофтинок ту, яку він бажає надіти на прогулянку.

Істеричні припадки, кидання на підлогу речей та іграшок в цей період цілком природно. Турбуватися варто лише в тому випадку, якщо дитина не може вийти зі стану істерики або вони повторюються по кілька разів на день.

Постарайтеся усілякими вмовляннями та поясненнями не допустити того, щоб у малюка почалася істерика, адже запобігти їй часто легше, ніж зупинити. Найголовніше, що повинні пам’ятати мами і тати – не можна допускати того, щоб у ході істерики дитина отримала бажане.

Чи буває так, що кризи у трирічної дитини не стається? Швидше, буває так, що цей період проходить швидко і не вносить значних змін у характер і поведінку малюка.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: