Куди краще вкладати гроші? Золото як інвестиційний метал!

Куди найвигідніше інвестувати гроші? Здавна, найпопулярнішим способом інвестування грошових коштів вважалися вкладення в золото. Чи актуально це в наші дні, коли вже давно скасований золотий стандарт і державні валюти забезпечуються іншими фінансовими інструментами?

Ринок золота потихеньку відроджується. Цей цінний метал добувають переважно в країнах зі стабільною економічною ситуацією. Але світова потреба в золоті не забезпечується повною мірою.

І пов’язано це з наступними факторами:

1 . Золото використовується в електроніці.

2 . Багато великих країн активно збільшують золоті резерви.

3 . Видобуток золота – процедура дорога. Якщо ціни на золото падають, підприємства-виробники закриваються або скорочують виробництво, що автоматично призводить до відновлення цін.

Такий благородний метал, як золото завжди користується попитом. І з кожним днем його запаси стають все менше. Вже розвідані родовища скорочуються, а спроба видобутку дорогоцінного металу з морської води закінчилася невдало. І якщо світові курси валют та акцій часто бувають нестабільними, то грошові вкладення в золото залишаються найбільш вигідними і надійними.

Здійснюючи таку покупку, варто пам’ятати про наступне:

1. Робити вкладення коштів у золото з перспективою отримання прибутку не варто. Якщо тільки це не ексклюзивна робота, яка представляє собою колекційну цінність. В іншому випадку, ви зможете здати виріб тільки як лом.

2. Монети і злитки годяться виключно для тих, хто планує вкладення значної суми на довгий період. У короткостроковій перспективі весь прибуток з’їсть податковий тягар, і інші витрати.

3. Вкладення в цінні папери підприємств з видобутку золота пов’язані із звичайними ризиками і не дуже надійні. У цій ситуації «золоті» гарантії не працюють.

4. Найбільш вигідним буде оформлення металевого банківського рахунку. Ви будете володіти реальними злитками золота, тільки зберігатися вони будуть в банківському сейфі. Правда, в цьому випадку не вдасться отримати задоволення від фізичного володіння цими злитками.

Найкраще інвестувати свій капітал в дорогоцінний метал з перспективою на майбутнє, яке у цього металу справді багатообіцяюче. Золото, як фінансовий інструмент, використовується вже протягом декількох тисяч років. І поки все ще не знайдена гідна альтернатива йому. Очікувати величезного прибутку не варто, вони завжди сполучені з фінансовими ризиками. Але золото й донині залишається самим надійним і вигідним способом збереження грошових ресурсів .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: