Куточок настрою: як допомогти дітям зрозуміти самих себе

Нова українська школа не лише надає учням необхідний обсяг знань із різних предметів. Серед її першочергових завдань – виховання успішних, добре адаптованих до вимог сучасного світу й творчих особистостей. У виконанні цієї важливої місії педагогічному колективу допомагають сучасні наочні посібники екстра-якості. Зокрема, куточок настрою, який має прикрашати будь-яку класну кімнату, сприяє формуванню й розвитку емоційного інтелекту в дітей.

Вчорашні дошкільнята не завжди можуть розпізнати власні емоції, розібратися в настрої тих, хто поруч. Це може стати причиною образ і конфліктів. Через це вчитель буде змушений витрачати час на заспокоєння ображених і відновлення продуктивної атмосфери в дитячому колективі. А самі діти почуватимуть себе погано, переживаючи спектр негативних емоцій.

Саме тому так важливо ввести до щоденних організаційних рутин взаємодію кожного члена учнівського колективу з цим стендом. Щодня зранку позначаючи свій настрій, школярі навчаться:

  1. Називати свої емоції й розбиратися в них;
  2. Відстежувати зміну власного настрою й попереджати про це оточення за допомогою рухомих фігурок;
  3. З повагою ставитись до емоцій інших;
  4. Розуміти, як уникати можливих конфліктів з однолітками.

Місце куточка настрою в житті класу

На перший погляд, для вчителя це – додаткове навантаження. Адже він повинен нагадувати дітям по необхідність позначати свої емоції, поводити відповідні виховні розмови тощо. Та це – лише початковий етап. Надалі педагог зможе оцінити всі вигоди використання такого наочного посібника.

Адже перед ним завжди буде візуалізована картина емоцій його маленьких вихованців. Їхні настрій можна буде враховувати, розподіляючи завдання, включаючи малюків у виконання спільних чи індивідуальних завдань. А також – відстежувати й завчасно попереджати можливі конфліктні ситуації в класі. За допомогою цього стенда можна навчати дітей основам емпатії, повазі до інших тощо.

Стенди європейської якості для кращого навчання в українських школах

При зверненні освітян України на сайт https://stendua.com/ виготовлення стендів та плакатів займає всього три дні й коштує недорого. Ці товари поєднують демократичні ціни й високу якість.

Уся потрібна вчителям наочність не лише буде виготовлена в мінімальний термін, але й швидко доставлена в будь-яке відділення «Нової пошти». Ризик придбання відсутній.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: