Ламінування волосся?

Сьогодні багато салони надають послугу з ламінування волосся. Всі її називають по- різному: «INK -манікюр», «еллюмініровання» і навіть «екранування волосся». В цілому, всі ці процедури дуже схожі. Відмінність полягає лише в складі препаратів і виробника.
 
Сенс цієї процедури гранично простий. Кожна окрема волосина огортається тоненькою плівкою, тобто, як би запаюється. Дія аналогічно ламінуванню паперу. Звідси і з’явилася ця назва. Штучне покриття додає волоссю яскравий блиск, збільшує товщину волосини, пригладжує локони, створює об’єм. Варто відзначити, що існує також метод глазурування. Але в даному випадку волоссю надається лише блиск, а про їх захист і зміцненні мови не йде.
 
Природно, у багатьох може виникнути питання: «А чи шкідливо ламінування волосся?» Працюючі в салоні фахівці стверджують, що подібна процедура робить винятково позитивний ефект. Вхідні до складу препаратів пшеничні протеїни забезпечують харчування стрижнів волосся. Завдяки покриттю з захисної плівки можна забути про ламкість і перерізи кінчиків.
 
Важлива властивість ламінування – це захист фарбування. Якщо дану процедуру провести відразу ж після звичайного фарбування, то триматися колір буде набагато довше. Засоби для ламінування також бувають різних забарвлень. Однак кардинально колір волосся вони не змінюють, а лише вносять певний відтінок. Та й шкоди від такого відтінкового ламінату для волосся значно менше, ніж від тієї ж хімічної фарби, оскільки в його складі немає ні перекису, ні аміаку.

Однак якими б привабливими не були пропозиції стилістів і перукарів, важливо пам’ятати, що у ламінування є і свої мінуси, причому досить істотні:
 
Недовговічність. Велика частина всіх типів покриттів тримається протягом якихось двох -чотирьох тижнів. Потім ефект сходить нанівець. При цьому процедуру доведеться повторювати ще раз, а вартість її зараз досить висока. Щоб підтримувати постійний ефект ламінованих волосся, кожен місяць вам доведеться розщедрюватися на кругленьку суму (від 500 до 2000 грн);
 
Деякі види плівок сходять нерівномірно. Тому для їх зняття потрібно буде використовувати спеціалізовані видаляючі препарати, що агресивно впливають на структуру волосся;
 
Необхідність у спеціальних шампунях – ось ще один нюанс ламінованих волосся. Продаються вони в салонах і, як правило, коштують недешево. Хоча, з іншого боку, ви можете заощадити на різного роду бальзамах і масах, оскільки застосовувати їх найчастіше забороняють;
 
Можливе випадання волосся. Деякі дівчата скаржилися на те, що через кілька тижнів після проведення ламінування у них різко зросла втрата волосся. І даний факт цілком зрозумілий з точки зору логіки. Вся справа в тому, що через нанесену плівку стрижні волосся стають важчими. Таким чином, волосяні цибулини відчувають підвищене навантаження, а впоратися з нею вони не в змозі. Особливо не рекомендується робити ламінування волосся, які за своєю природою важкі і товсті.
 
Як бачите, складно однозначно сказати, чи шкідливо ламінування волосся. Дуже багато залежить від первинного стану волосяних цибулин, типу і структури волосся, фінансових можливостей і цілей, які ви переслідуєте. Однак навряд чи дану процедуру можна вважати панацеєю і революційним кроком на шляху до здорового волосся.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: