Лазерна епіляція ніг!

Стрункі ніжки – істинний символ жіночності, який завжди привертає заворожені погляди чоловіків. Мабуть, немає жодного представника сильної половини людства, який не задивлявся б на них. Правда, щоб ловити на собі захоплені погляди, потрібно постійно доглядати за собою: робити педикюр і позбавлятися від зайвої рослинності.

 На що тільки жінки не йдуть заради гладких ніжок: гоління, вищипування епілятором, віск. Проте кожен з цих методів має свої недоліки: подразнення, вростаюче волосся і т.п. Один з найбільш безболісних способів – лазерна епіляція ніг.

Позбутися від небажаного волосся можна по всій довжині або ж на різних ділянках, якщо є така необхідність:  стегна. Нерідко на цій частині ніг зростає занадто велика кількість жорсткого чорного волосся; коліна. Сама видна частина ніжок; гомілки. На відміну від тієї ж воскової епіляції, волоски після обробки лазером НЕ вростають.


У чому полягає перевага лазерного типу видалення волосся?

Ефект від процедури помітний вже після першого сеансу. Частина рослинності зникає відразу. Все залежить від вашої чутливості, але найчастіше даний спосіб майже не викликає неприємних відчуттів. Додатково наноситься спеціальний крем або знеболюючий спрей.

Цей варіант відмінно підійде навіть для власниць надчутливої ​​шкіри. Найчастіше роздратування проходить через пару годин. Лазерна епіляція дозволяє впоратися навіть з самими жорсткими волосками, що не бере більше жоден з методів. Після неї не залишається рубців і слідів, ефект зберігається на тривалий період. Крім того, процедуру можна проводити в будь-який час року.  

Скільки потрібно пройти процедур?  

Лазерний промінь впливає тільки на волосяні цибулини, які знаходяться в стадії активного росту, саме тому для кращого ефекту потрібно пройти мінімум 5-7 процедур. Практично всі пацієнти відзначають різке зменшення кількості волосся. Оскільки через 3-4 тижні “сплячі” фолікули починають активно рости, процедура повторюється.

Для натуральних блондинок вона може виявитися марною, оскільки лазер руйнує меланін, а в світлому волоссі цієї речовини мало. Втім, все індивідуально, і пробну процедуру пройти буде не зайвим. Головне, вибрати надійний салон та професійного косметолога. Тоді ви можете бути впевнені, що результат виправдає ваші очікування.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: