Лікувальне голодування!

Голодування відновлює здоров’я найшвидше. Може здатися, що такий метод боротьби з хворобою дуже простий.

Американський письменник Аптон Сінклер зібрав велику кількість матеріалу, який стосується чудес голодування. У своїх книгах він ставив запитання читачам, скільки разів у житті вони голодували, який час вони могли утриматися від їжі. Всі, хто відгукнувся на його питання, були здивовані результатами утримання від їжі і лише невелика кількість читачів зізналися, що не вистачило сили волі відмовитися від їжі.

Багато років тому голод вилікував такі хвороби як проказа, захворювання серця, недокрів’я, виразку шлунка та інші. Одного-трьох днів достатньо, щоб вилікувати застуду, подбавши про очищення прямої кишки.

Ви запитаєте: “А як же я буду голодний ходити на роботу?”. Слабкість буде мучити вас сильно тільки перші два дні, тому краще почати голодування у вихідні дні. Потім ви самі відчуєте, що апетит проявляється слабо, а далі взагалі буде неприємно дивитися на їжу. Перші дні відчуватиметься поганий смак у роті, на язику з’явиться наліт. Пульс може почастішати до 120 ударів на хвилину, а потім може різко впасти до 40.

З’явиться слабкість, запаморочення, буде накопичуватися слина, першіння в горлі. Але всі ці симптоми не становлять небезпеки.

Лікування голодуванням – рясне вживання рідини  

Намагайтеся під час голодування більше відпочивати, не витрачати багато енергії, а головне – знаходитись в теплі, не переохолоджуватися. Воду пийте в міру потреби, але тільки воду, соки, чаї не можна. На самому початку голодування рекомендується промивати кишечник за допомогою клізми. Після даної процедури до вас повернеться нормальний апетит, з язика зникне наліт, в організмі з’явиться така легкість, як ніби ви заново народилися.

Пульс повернеться в норму, сеча, яка під час голодування була каламутною і з запахом, стане прозорою. Але перехід до нормального харчування повинен бути поступовим, починаючи з каш без молока (краще вівсяної), фруктів, кефіру.

Чому про голодуванні так багато говорять і пишуть

Уявіть собі ваш організм в якості машини окислення. За добу в ньому згоряє 450-500 грамів жиру. А якщо ми перестанемо вживати їжу? Що зробить наш організм? Він перестане постачати себе за рахунок продуктів харчування, а почне брати енергію з власних запасів, найменше потрібних організму.

Скільки ж повинно тривати голодування?

Людям, які займаються важкою фізичною працею, рекомендується голодувати не більше семи днів, а потім знову повторити процедуру через 5-6 днів. Іншим можна продовжувати голодування до 45 днів.

Як  налаштувати себе на голодування?

Повторюйте собі кожен раз, коли ви відмовилися від їжі, що у вашому організмі знищується хвороба.

Голодування для схуднення – лікувальне голодування

Вся енергія, яка витрачається на травлення, витрачається на видалення небажаних тканин з організму. Під час травлення їжа проходить через дев’ять метрів кишечника, в цей час засвоєні елементи повинні бути пропущені через всі кровоносні судини, а токсини повністю вилучені. При переїданні їжа не перетравлюється повністю і починає «гнити», відбувається самоотруєння організму. Прокидаючись, ми відчуваємо втому, млявість, і поспішаємо підбадьоритися кавою, яке створює помилкове відчуття припливу сил і енергії.

Під час голодування сильно збільшується число червоних кров’яних кульок. Шлунок і кишечник відпочивають і відновлюють сили. З кишечнику видаляються нездорові виділення, виліковуються виразки та запалення. За тиждень голодування повністю очищаються тонкі кишки.

Голодування на воді – очищення організму – лікувальне голодування

Багатьох лякає думка про шлунковий сік, який без надходження їжі може роз’їсти стінки шлунка. Але це не так. Справа в тому, що при голодуванні шлунковий сік не виділяється. Шлунковий сік і хлористоводородна кислота виділяються в пропорції згідно хімічним складом споживаної їжі, а не до її кількості. Вживаючи, наприклад, яйця, м’ясо і т.п. шлунку потрібно набагато більше хлористоводневої кислоти, ніж для засвоєння крохмалю.

Наш сучасний спосіб життя – споживання консервів, сурогатів, харчових добавок, призводить до того, що надлишок крохмалю в лімфатичної плазмі порушує функції околощитовідних залоз, які контролюють подачу кальцію в плазму. Клітинки кальцію утворюють згустки, засмічуючи капіляри, утворюючи відкладення на стінках лімфатичних каналів. А це призводить до підвищення тиску крові, артерії тверднуть. Є тільки один вихід – голод. Ось такі прості і корисні чудеса голодування.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: